Jump to content


Photo

[Rozwiązany] edycja menu ml


  • This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

#1 OFFLINE   faflak

faflak

    Moderator

  • Moderator
  • 1,031 posts
    • Time Online: 81d 22h 13m

Posted 17 November 2011 - 15:31

witam mam problem mianowicie motywy flash nie wyswietlaly mi pierwszej ikony -Play now (na oryginalnym menu ml) wpakowalem inne i juz ikonka jest tylko nazywa sie internet (tak samo jak druga tylko ze druga jest duzymi literami) bardzo mi zalezy zeby bylo play now pobral menu ml editor ale wywala mi bledy na kompie moze ktos mi go odpowiednio wyedytuje

Attached Files


  • 0

#2 OFFLINE   sonyman

sonyman

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 335 posts
    • Time Online: 13d 1h 52m

Posted 17 November 2011 - 19:13

Moze zle pliki do custom wrzuciles.
  • 0
Posted Image
Posted Image
Posted Image

#3 OFFLINE   faflak

faflak

    Moderator

  • Moderator
  • 1,031 posts
    • Time Online: 81d 22h 13m

Posted 17 November 2011 - 19:24

custom jest czysty sa tylko dwa pliki prelod... customize... moze ktorys z tych hook... jes za to odpowiedzialny ,zaraz sprawdze EDIT : to nie custom wina lezy raczej w Menu ml

Edited by faflak, 17 November 2011 - 19:48.

  • 0

#4 OFFLINE   Adogard

Adogard

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 530 posts
    • Time Online: 14d 14h 31m

Posted 17 November 2011 - 23:32

Za ikone PlayNow odpowiada jeden z hook w custom. Pewnie masz teraz ikone Sony Ericsson tam?
  • 1
W995 forever

#5 OFFLINE   faflak

faflak

    Moderator

  • Moderator
  • 1,031 posts
    • Time Online: 81d 22h 13m

Posted 18 November 2011 - 07:41

niby nie u mnie dwie ikony nazywaja sie internet srodkowa to kula ziemska a pierwsza po lewej jakas taka inna jakby kartka z mala kula nie mam jak zrobic zrzutu phone explorer wywala mi jakies bledy - system sie prosi o reinstalke ale zaraz wpakuje kompletny custom i oryginalne menu ml jak soft rozpakuje

problem rozwiazany przelecialem fona seusem i jest wszystko git :) w przyszlosci bede robil kopie oryginalnych plikow...
  • 0

#6 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 18 November 2011 - 08:28

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji SonyEricsson-World.com poprzez PW.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic