Jump to content


Photo

Samoczynnie włączający się aparat - jak deaktywować czujniki?


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 14m

Posted 16 November 2011 - 22:14

Witam,


Mam dosyć irytujący problem w modelu K770. Samoczynnie włącza się aparat (głównie gdy kładzie się telefon na stole, bierze do ręki czy wkłada do kieszeni) przez co bateria szybko się rozładowuje. Jak temu zaradzić? Wgrałem ten patch:

;Ignoruje niewciśnięte czujniki od aparatu, gdy chcemy go włączyć.
;Firmware: K770 R8BC004
;YesWorld
;Dla tych, którym wyłamał(y) się czujnik(i) aparatu
;? mobilefree.ru, SiNgle.
;(p) MEHRDAD
+44140000
10192D6: 0028 00E0

Niestety czujniki są nadal aktywne. Jak rozwiązać ten problem? Istnieje jakiś inny patch, deaktywujący czujniki? A może trzeba wymienić tylną obudowę? Czekam na opinie i porady osób, które spotkały się już z tym problemem :) Pozdrawiam
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#2 OFFLINE   tibiek

tibiek

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 1 posts
    • Time Online: 43m

Posted 16 November 2012 - 15:39

hehe mam ten sam problem i też tego patcha próbowałem lecz on nie wyłącza czujników

podłączam sie do tematu :P
  • 0

#3 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 14m

Posted 16 November 2012 - 17:34

Heh, z tego co udało mi się wyszukać, to albo trzeba wymienić obudowę a jak mechanizm jest uszkodzony to albo wymienić albo spiąć kabelkiem na krótko tak, żeby telefon myślał zawsze, że osłona jest otwarta... Nic innego się chyba nie wymyśli :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#4 OFFLINE   Goomowiec

Goomowiec

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 634 posts
    • Time Online: 26d 18h 21m

Posted 27 November 2012 - 09:40

zawsze można też wyłamać czujniki - ale to dosyć głupie rozwiązanie. ewentualnie coś podłożyć pod obudowe żeby telefon myślał że są ciągle wciśnięte - wtedy sam się nie włączy tylko trzeba będzie włączyć go ręcznie
  • 0
Dołączona grafika
Skoro człowiek człowiekowi wilkiem to czy zombie zombie zombie?


0 user(s) are reading this topic