Jump to content


Photo

Problem z patchowaniem


  • This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

#1 OFFLINE   marmal215

marmal215

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 628 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 14 November 2011 - 01:02

Otóż robię wszystko według instrukcji, wrzucam maina do katalogu 2020_52, przelatuje go qamaker, pojawia mi się quick_access patch. Do tego momentu jest wszystko dobrze. Podłączam tel pod FARa, wchodzę w bflash i wyskakuje mi komunikat: "You MUST flash MAIN after CONNECT. do you want to continue?" Jeśli klikam TAK, przechodzi do tej procedury (gdzie 3x wyciąga się baterię), jeśli NIE to się rozłącza. Więc kliknąłem TAK, wszystko niby dobrze, ale po całej procedurze znów wyskakuje czerwony komunikat, że nie znaleziono sflashowanego pliku MAIN.
Co mogę robić nie tak? Próbowałem na dwóch wersjach FARa i na dwóch wersjach jdflashera.
Proszę o pomoc, ponieważ bez tego nie mogę wgrać qa patcha...

Problem rozwiązany. Przeflashowałem MAINa SETOOLEM a patche wgrywam FARem.
Temat do zamknięcia.
  • 0

DENON DJ


#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 14 November 2011 - 01:16

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji SonyEricsson-World.com poprzez PW.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic