Jump to content


Photo

HTC liderem sprzedaży smartphone'ów w USA


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 13 November 2011 - 15:53

Posted Image



Najnowsze dane dotyczące sprzedaży smartphone'ów w Stanach Zjednoczonych wskazują na to, że HTC objęło pozycję lidera w sprzedaży tych urządzeń. HTC w trzecim kwartale 2011 roku sprzedało w USA 5,7 miliona urządzeń oraz ponad 70 000 smartphone'ów pod marką T-Mobile, co daje firmie 25% udział w rynku i znaczną przewagę nad konkurentami.

W tym samym okresie firma HTC sprzedała na całym świecie 13,2 miliona smartphone'ów - jest to o 93% więcej niż w tym samym kwartale roku ubiegłego i o 9% więcej niż w II kwartale roku bieżącego. Warto dodać, że przychody firmy w minionym kwartale wynosiły 4,5 miliarda dolarów, co po opodatkowaniu przekłada się na zysk w wysokości 620 milionów dolarów.

Te dane są nieco szokujące, bo wydawać by się mogło że w ojczyźnie iPhone'a i Motoroli, silnie atakowanej przez produkty koreańskiego Samsunga, podbicie tego rynku jest niemal niemożliwe. Pozostaje pogratulować firmie HTC sukcesów i życzyć Bertowi Nordbergowi powodzenia w zawojowaniu rynku amerykańskiego. Jak pokazało HTC, nie jest to łatwe, ale możliwe. Jak myślicie, Sony Ericsson ma szansę powtórzyć sukces HTC i zawojować rynek amerykański? Zapraszam do dyskusji :)



Źródło:

Please Login or Register to see this Hidden Content


  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#2 OFFLINE   Deleted User 2

Deleted User 2

    Banned

  • Banned
  • 129 posts

Posted 14 November 2011 - 19:36

Ja mam nadzieję, że to prawdziwe informacje, bo każde są dobre które dają w kość Iphonowi.
Mnie akurat to nie dziwi (może poza spadkiem Iphona). Jeśli chodzi o Motorolę to jednak przespali parę lat i teraz dopiero się obudzili. A HTC jak to HTC, sam jakbym nie miał co z gotówką kupić tobym bez zastanowienia wziął HTC Desire Z lub Sensation, bo uważam, że robią lepiej wykonane telefony niż SE obecnie.

Swoją drogą nie widziałem jeszcze żadnej "gwiazdy" z HTC w ręce, nie mówiąc już o jakiś filmach czy klipach.


Widoczne nie potrzebują aż takiej promocji jak Nasza kochana marka SE, żeby ludzie kupowali ich produkty.
A o zainteresowaniu marką HTC świadczy choćby fakt, że każdy z chęcią wrzuca na swój pulpit zegar najlepiej, jeszcze z pogodą w stylu koreańskiego producenta.

Zwięźle i na temat HTC, reklamują się same tym jak działają i jak są wykonane.

#3 OFFLINE   marmal215

marmal215

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 628 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 15 November 2011 - 12:53

To fakt. Według mnie samsung i htc obecnie rządzą na rynku. Sam chciałbym sobie kupić jak bym miał gotówkę :) swoją droga nie wiem co ludzie widzą w tych telefonach apple. Design to sprawa indywidualna. Ale technicznie może i są dobre, ale nie na tyłe. Żeby dawać za nie dwa razy więcej niż za inne telefony... Gdybym miał do wyboru dla siebie np sgs2 i iphone 4 to raczej wziąłbym pierwszego, chyba że produkt appla na sprzedaż :P ps. Odnośnie desire z to w orange mówią ŻE nie polecają tego telefonu ponieważ sam łączy się z internetem. Chociaż myślę że zmiana romu by rozwiązała problem...
  • 0

DENON DJ



0 user(s) are reading this topic