Jump to content


Photo

słuchawki hpm 88


  • This topic is locked This topic is locked
8 replies to this topic

#1 OFFLINE   not found

not found

    Banned

  • Banned
  • 1,546 posts

Posted 03 November 2011 - 18:58

Czy warto kupić te słuchawki? Dziwie się, że takie tanie... Czy mogą to być podróbki? :D

Please Login or Register to see this Hidden Content


WALKMAN?

Posted Image

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 03 November 2011 - 19:21

Kupić warto, pod warunkiem, że są to oryginały. Przeczytaj sobie reckę NightRidera... Mogą być tanie dlatego, że są stare, albo - że są to podróbki. Nie ma oryginalnego foto, więc nikt Ci prawdy nie wywróży - kupisz, a sie przekonasz :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   Adogard

Adogard

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 530 posts
    • Time Online: 14d 14h 31m

Posted 03 November 2011 - 19:23

Jakis czas temu wystawiał je po ponad 60zł. Tez chcialem kupic te sluchawki jednak zrezygnowałem... chodziło glownie o ta cene. Nie testowałem ich wiec malo wiem na ich temat, skoro sa lepsze niz 77 to chyba warto kupic :)
  • 0
W995 forever

#4 OFFLINE   not found

not found

    Banned

  • Banned
  • 1,546 posts

Posted 03 November 2011 - 19:31

No właśnie przeczytałem sobie tą recenzję NightRidera i mi się spodobały :D Ale nie chciał bym kupić podróbek... :P Poza tym wersja bulk/oem?

Edited by not found, 03 November 2011 - 19:32.

WALKMAN?

Posted Image

#5 OFFLINE   bartq92

bartq92

    Squire of Sony Majesty

  • User
  • 1,812 posts
    • Time Online: 76d 13h 42m

Posted 03 November 2011 - 19:38

Dla mnie jest bardzo dziwna ta wersja bulk/oem dla słuchawek, które nie były dodawane do zestawów z którymś SE. Szanse oryginałów według mnie ? 40%
  • 0

#6 OFFLINE   First

First

    Senior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 250 posts
    • Time Online: 23d 3h 29m

Posted 03 November 2011 - 20:38

Podobno były one dodawane na niektórych rynkach do W705/W715, coś mi się takiego obiło o uszy,
więc szanse na oryginał 50/50
  • 0

WATERPROOF


#7 OFFLINE   NightRider

NightRider

    Master Of Darkness

  • User
  • 120 posts
    • Time Online: 11d 12h 22m

Posted 08 November 2011 - 13:43

Były dodawane na niektórych rynkach do W995 :) Cena podejrzana, chociaż swoje HPM-88 kupiłem za jedyne 40zł plus 30zł kurier. Miałem je mieć za 60zł plus 10zł wysyłka ale sprzedający zapewnił mnie, że jak nie wyśle na drugi dzień to za dwa dni wyśle kurierem bez żadnej dopłaty, no i wysłał pocztexem za 30zł :D Kupowałem w ciemno bo też nie widziałem realnych zdjęć, a tu przyszły zaplombowane pochodzące ze sklepu SE i smyczka :D No ale to był raczej odosobniony przypadek sprzedający wygrał je i widać, że się kompletnie nie znał, a wtedy ten model był nowością i w sklepie SE kosztowały 240zł :)
  • 0

Posted Image


#8 OFFLINE   not found

not found

    Banned

  • Banned
  • 1,546 posts

Posted 12 November 2011 - 10:48

Kupiłem na innej aukcji, w licytacji :D Doszły oryginały i są świetne. Cieszy mnie to, że nawet jak jest mała głośność i cichy utwór to nie ma ani trochę szumu :) Bo HPM 70 miały z tym problem. Usuwanie chałasu otoczenia też fajnie działa. ;)
WALKMAN?

Posted Image

#9 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 12 November 2011 - 12:52

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji SonyEricsson-World.com poprzez PW.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic