Jump to content


Photo

Sony Ericsson C905 - Specyfikacja | Technical Specification | ??????????? ????????????


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 22 August 2011 - 03:39

Sony Ericsson C905 został zaprezentowany w czerwcu 2008 roku. Ze specyfikacją techniczną tego modelu możecie zapoznać się zaglądając do naszej bazy telefonów:

Please Login or Register to see this Hidden Content

. W tym temacie możecie także podyskutować o parametrach technicznych C905 :)

Sony Ericsson has announced model C905 on June 2008. You can look into our Sony Ericsson Database and familiarize with technical specification of:

Please Login or Register to see this Hidden Content

. You can also discuss about technical specification of C905 in that topic :)

Sony Ericsson C905 ??????????? ? ???? 2008 ????. ? ??????????? ????????????? ???? ?????? ?? ?????? ????????????? ?????????? ? ???? ???? ?????????:

Please Login or Register to see this Hidden Content

. ? ???? ?????? ?? ?????? ????? ?????????? ? ?????????? ??????????? C905 :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#2 OFFLINE   Deleted 2

Deleted 2

    Banned

  • Banned
  • 48 posts

Posted 10 September 2011 - 20:48

Super telefon czuje się go w kieszeni ;) super wyswietlacz super aparat a teraz minusy fast port to chyba taki sam problematyczny jak w c702 i te tasmy częsta bolączka tego modelu nie działa słuchawka i wi-fi jakosc muzyki przez głosnik średnia do pisania sms trzeba się przyzwyczajić jak dla mnie zbyt duży rozstaw klawiatury jesli jestes w stanie zakceptować minusy to ogólnie kawał dobrego sprzętu.

#3 OFFLINE   Adogard

Adogard

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 530 posts
    • Time Online: 14d 14h 31m

Posted 10 September 2011 - 21:33

FastPort faktycznie ma cos wspolnego z C702 :D cala niedziele go lutowac ^^ . Aparat jest mocna strona tego modelu, klawiaturka troche nie wygodna do sms, ale da sie wytrzymac.
  • 0
W995 forever

#4 OFFLINE   kisielsonny

kisielsonny

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 25 posts
    • Time Online: 15h 31m

Posted 11 October 2012 - 09:25

Jeżeli chodzi o CS C905 to można zarzucić mu jedynie klawiaturę... tak samo jak w Yarku te klawy są beznadziejnie zrobione... najgorsze jest to ,ze jak się ją odklei to ,przy montażu nie za bardzo się chce przykleić. wiem to z ,,autopsji".
aha no i nie wiem dlaczego nie wrzucili do niego przedniej kamery...
Myślę że C905 w swojej klasie tel.klasycznych,(slide) jest chyba jednym z najpoważniejszych...
  • 0


0 user(s) are reading this topic