Jump to content


Photo

Złota paczka aplikacji, głównie na k800i


  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1 OFFLINE   piotr88010

piotr88010

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 375 posts
    • Time Online: 6d 1h 32m

Posted 28 October 2011 - 16:51

Oto przedstawiam wam paczkę aplikacji z konkurencyjnego portalu dodaną przez MarcinXD.


Oto złota paczka 38 aplikacji skompletowana przeze mnie :smokeing:
Wszystkim pozmieniałem ikonki na takie w stylu iPhona
Jak wyglądają w telefonie można zobaczyć na tej animacji
Niektórym programom też zmieniłem nazwę, oryginalna nazwa jest widoczna obok nazwy w nawiasie

UWAGA!!! większość obrazków to animacje PNG i działają tylko na Operze i Firefoxie!
UWAGA!!! Animacje mogą się długo ładować proszę o cierpliwość

Posted Image

ALatarka(Torch do k790/k800i/k810i)
Posted Image
Program znany raczej wszystkim zapala pomarańczową diodę przy aparacie i służy jako latarka. Literę `A` dałem na początku po to aby ten program był na pierwszym miejscy na licie aplikacji w telefonie dzięki czemu można go szybko uruchomić.

AŚwiatło
Programik który robi, że ekran naszego k800i świeci na biało, przydatne gdy potrzebujemy białego światła.

Audio player Posted Image (KD player)
Posted Image
Jest to bardzo fajny odtwarzacz muzyczny do naszego k800i. Można w nim robić playlisty, wyświetla okładkę płyty(z tagów lub z pliku) jest do niego wiele skórek, niestety wadą tego programu jest to że nie ma w nim equalizera do ustawienia dźwięku.
A moją paczkę skinów można pobrać z tąd

Please Login or Register to see this Hidden Content



Blue FTP
Posted Image
Aplikacja umożliwia transfer dowolnych plików pomiędzy dwoma telefonami wyposażonymi w moduł komunikacji Bluetooth. Interfejs programu wzorowany jest na klientach FTP.

Bluevoice
Posted Image
Program do wykrywania urządzeń bluetooth a także sprawdzania ich numerów ID

CamPlus
Posted Image

CamPlus jest to aplikacja, która pomoże nam w robieniu naprawdę wyjątkowych zdjęć.
Jej działanie polega na dodaniu specjalnych funkcji do wizjera naszego standardowego aparatu. Dzięki CamPlus, możemy ustawić specjalny minutnik, który sprawi, że nasze zdjęcia będą wykonywane odpowiednich odstępach czasu. Bardzo ciekawy, a zarazem pomysłowy jest również tryb zdjęć Motion, który polega na automatycznym robieniu zdjęć w przypadku wykrycia ruchu. Sesje zdjęciowe mogą być zapisywane do formatu animowanego pliku GIF

Chuck Norris
Posted Image
Zbiór 333 śmiesznych textów o Chucku Norrisie

Czytnik doc & xls
Posted Image
Program do otwierania plików Worda i Excela (.doc i .xls) na telefonie

Czytnik PDF(MobilePdf)
Posted Image
Program do otwierania plików PDF na telefonie.

Disco Light
Program który sprawia, że ekran naszego k800i miga na różne kolory.

Dowcipy
Posted Image
Program zawierający niezliczoną liczbę dowcipów podzielonych na ponad 50 kategorii, zapewni wiele godzin uśmiechu na twarzy.

Dzienniczek
Posted Image
Program w którym można zapisać sobie plan lekcji, swoje oceny z poszczególnych przedmiotów, nieobecności w szkole itd.

Excel
Posted Image
Ten program służy do robienia arkuszy kalkulacyjnych w telefonie.

FileLock
Posted Image
Program służący do blokowania na hasło plików przed nieautoryzowanym dostępem.

Google Maps
Posted Image
Jest to program do oglądania map, zdjęć satelitarnych, wyznaczania trasy między dwoma punktami a także lokalizacji na podstawie odbiorników radiowych.

Image Resizer
Posted Image
Jest to program do zmiany rozdzielczości plików bmp, png, gif, jpg.

Kalkulator
Posted Image
Jest to bardzo zaawansowany kalkulator naukowy

MemoryUp
Posted Image
Jest to program służący do optymalizacji pamięci RAM telefonu

MiniCommander (dla mnie to wygląda jak Far na telefon :P)
Posted Image
Bardzo dobry menadżer plików potrafi przenosić, ukrywać, kopiować pliki a w dodatku odtwarzać dźwięki midi, mp3 i filmy 3gp, mp4 oraz wypakowywać i tworzyć archiwa .zip

Music Mate 5
Posted Image
Dla posiadaczy telefony z serii Walkman ten program jest znany posiada perkusje, BeatBoxa, chwyty gitarowe, chwyty pianinowe (nie znam się na tym więc nie wiem jak to się fachowo nazywa)

Narzędziownik(mToolBox)
Posted Image
Program zawierający przydatne narzędzia takie jak: kalkulator , stoper, odliczanie czasu, notatki, latarka, licznik, zegar światowy, przelicznik miar.

Opera Mini 5 Finalna wersja
Posted Image
Jest to najlepsza znana człowiekowi przeglądarka WWW na komórkę.
UWAGA:Jest Opera Mini 6, do pobrania w załączniku.

Paint(Spruce Draw)
Posted Image
Jest to bardzo prosty edytor graficzny ma tylko ołówek i gumkę a obrazek można zapisać w pamięci programu.

PhotoShop(ProPaintMobile)
Posted Image
To jest bardziej zaawansowany program od Painta można w nim używać różnego rodzaju narzędzi oraz różnych efektów

PullFace 2
Posted Image
PullFace 2 jest aplikacją umożliwiającą manipulowanie obrazem, dzięki której, użytkownik może rozciągać i formować każdą część zdjęcia, używając zestawu narzędzi do wyginania.

Slideshow 2
Posted Image
SlideShow 2 to niezwykle ciekawa aplikacja, dzięki której zwykłe przeglądanie zdjęć nabierze zdecydowanie bardziej efektownego charakteru. Aplikacja jak sama nazwa wskazuje tworzy animowane pokazy zdjęć z naszego aparatu z ciekawymi przejściami pomiędzy kolejnymi grafikami. Zalecamy uruchomienie w tle naszego odtwarzacza z muzyką. Dzięki temu pokaz nabierze jeszcze bardziej wyjątkowego charakteru zwłaszcza wtedy gdy w tle grane są spokojne, relaksacyjne brzmienia w sam raz dopasowane do np: pięknych widoków wykonanych kamerą naszego telefonu komórkowego. Wtedy wrażenia są niesłychanie ciekawe i zaskoczą niejedną osobę z naszego grona przyjaciół.

Stroboskop
Posted Image
Jest to aplikacja 2 w jednym ponieważ ma w sobie Stroboskop czyli migający wyświetlacz oraz latarkę w różnych kolorach.

TalkingClock
Posted Image
Program mówiący godzinę. Przerobiłem w nim głos wypowiadający godzinę na głos Ivona

TrekBuddy
Posted Image
Jest to program do nawigacji GPS ale jak ktoś nie ma nadajnika to program może równie dobrze służyć jako mapa w telefonie
Mapy można pobrać z tąd

Please Login or Register to see this Hidden Content



Video Player
Posted Image
Jest to niemal idealny program do oglądania filmów wideo można przeskakiwać co 10 sek. lub przenieść się do wybranego momentu po wpisaniu odpowiedniego czasu ale te opcje działają tylko do 25 min potem już nie działają.

Vista Explorer
Posted Image
Vista explorer to przerobiony o nowe ikonki i Polskie menu bardzo dobry manager plików.

Vista Mobile
Posted Image
Aplikacja posiada Przeglądarkę zdjęć, odtwarzacz filmów i muzyki, Chat przez Bluetooth, dyktafon i pare innych funkcji.

Wibra
Posted Image
jak się nudzisz w szkole to włącz ten program połóż telefon bokiem na ławce i pozwól mu jeździć.

WinMobile
Posted Image
Symulator Windowsa zmieniony przeze mnie na wygląd Siódemki.

Word
Posted Image
Edytor tekstu

Zegarek
Posted Image
Ładnie wyglądający zegarek w którym można ustawić do trzech godzin z różnych miast świata.

Zjebywarka
Posted Image
Program generujący przezwiska.

Paczka w załączniku

Attached File  opera-mini-6.0.24093-advanced-pl.jar   283.7K   9 downloads
Attached File  Applications pack by Marcinxd.zip   9.95MB   64 downloads

Mikołaj: Dodałem paczkę do załącznika. U mnie poszła bez problemów. Pozdrawiam.

Źródło:

Please Login or Register to see this Hidden Content


Edited by Adogard, 31 October 2011 - 21:39.

  • 1
Posted Image


0 user(s) are reading this topic