Jump to content


Photo

Sony Ericsson C510 - Specyfikacja | Technical Specification | ??????????? ????????????


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 21 August 2011 - 03:51

Sony Ericsson C510 został zaprezentowany w styczniu 2009 roku. Ze specyfikacją techniczną tego modelu możecie zapoznać się zaglądając do naszej bazy telefonów:

Please Login or Register to see this Hidden Content

. W tym temacie możecie także podyskutować o parametrach technicznych C510 :)

Sony Ericsson has announced model C510 on January 2009. You can look into our Sony Ericsson Database and familiarize with technical specification of:

Please Login or Register to see this Hidden Content

. You can also discuss about technical specification of C510 in that topic :)

Sony Ericsson C510 ??????????? ? ?????? 2009 ????. ? ??????????? ????????????? ???? ?????? ?? ?????? ????????????? ?????????? ? ???? ???? ?????????:

Please Login or Register to see this Hidden Content

. ? ???? ?????? ?? ?????? ????? ?????????? ? ?????????? ??????????? C510 :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#2 OFFLINE   olej93r

olej93r

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 12m

Posted 01 September 2011 - 11:36

Miałem przyjemność być posiadaczem C510 przez niemal rok, skończył wyprany 1 Stycznia :( Byłem z niego bardzo zadowolony, dzięki niemu przekonałem się do marki Sony Ericsson. Tęsknie za nim tym bardziej, że miałem po nim Samsunga Wave 533, który moim zdaniem jest całkowitą porażką.

C510 mimo, że nie posiada Wi-fi, jest funkcjonalny, przejrzysty, i łatwy w obsłudze, ponadto po wgraniu odpowiednich paczek staje się bardzo głośny. Polecam!
  • 0

#3 OFFLINE   faflak

faflak

    Moderator

  • Moderator
  • 1,031 posts
    • Time Online: 81d 22h 13m

Posted 04 November 2011 - 18:50

mi osobiscie nie przypadl do gustu jakis taki lekko zamulony nawet w910 szybciej smigaja ale ogolnie bardzo elegancki i fajne foto robi jak na 3.2 moze jestem malo obiektywny bo poorostu kocham slidery...
  • 0


0 user(s) are reading this topic