Jump to content


Photo

Prototyp nowej Xperii?


  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 16 October 2011 - 14:05

Zdjęcia nieznanego szerzej :se: trafiły do sieci:

Posted Image


Posted ImagePosted Image


Jak myślicie, następczyni nowej Xperii mini pro? Czy tylko prototyp obecnej? Jak dla mnie nie przebija wdziękiem i urodą nowej białej Xperii mini pro :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#2 OFFLINE   piotr88010

piotr88010

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 375 posts
    • Time Online: 6d 1h 32m

Posted 16 October 2011 - 14:47

mi podobny jest do w8, może w8 mini pro? :P
  • 0
Posted Image

#3 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 16 October 2011 - 15:06

mi podobny jest do w8, może w8 mini pro? :P


W8 wygląda tak:
Posted Image

Więc gdzie ty tu widzisz podobieństwo? Podobny jest raczej mix walkman:

Posted Image

Ale i tak różnice w wyglądzie są znaczące. Inny rozstaw klawiszy, inny design przodu...
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#4 OFFLINE   piotr88010

piotr88010

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 375 posts
    • Time Online: 6d 1h 32m

Posted 16 October 2011 - 16:08

o, to sory. Zawsze te dwa modele mi się mieszały nazwą :P
  • 0
Posted Image

#5 OFFLINE   Goomowiec

Goomowiec

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 634 posts
    • Time Online: 26d 18h 21m

Posted 16 October 2011 - 18:33

po przejściu SE na "dotykowce" wszystkie telefony są do siebie podobne- obłe i miałkie. wolałem design bardziej kanciasty, choćby k750. poza tym jak wy poznajecie który do który? oprócz liczby klawiszy na przednim panelu prawie niczym się nie różnią
  • 0
Posted Image
Skoro człowiek człowiekowi wilkiem to czy zombie zombie zombie?

#6 OFFLINE   Adogard

Adogard

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 530 posts
    • Time Online: 14d 14h 31m

Posted 16 October 2011 - 19:08

Jak dla mnie to wyglada calkiem sympatycznie :)
  • 0
W995 forever

#7 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 16 October 2011 - 19:22

po przejściu SE na "dotykowce" wszystkie telefony są do siebie podobne- obłe i miałkie. wolałem design bardziej kanciasty, choćby k750. poza tym jak wy poznajecie który do który? oprócz liczby klawiszy na przednim panelu prawie niczym się nie różnią

Wiesz, odróżnić jest łatwo. Zwłaszcza część głośnika od rozmów, układ klawiatury się wyróżnia. No i to chyba jedyna Xperia która ma obwódkę wokół aparatu, a nie sam plastik jak to do tej pory było. Ale co prawda to prawda, designerzy :se: się nie wysilają, wszystkie wynalazki iBerta Nortberga są do siebie podobne - jak zresztą iphone'y, samsungi itd.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#8 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 16 October 2011 - 20:15

No wiesz, pomysł z kolejnym telefonem z qwerty jest dobry - mało takich produktów w ofercie SE (Sagemów ODM nie biorę pod uwagę). Gdyby tylko nie były takie brzydkie i nieciekawe jak ten prototyp... A co do podobieństwa - masz rację. Jak odróżnić neo od neo V? Jak odróżnić arc od arc S? Chyba tylko po naklejce serwisowej czy detalach dot. ilości MPx w aparacie (jak to ma miejsce w przypadku neo i neoV) :unsure:
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic