Jump to content


Photo

Nawigacja z opcją zapisu własnych punktów lokalizacji


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   Deleted 4

Deleted 4

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • Banned
  • 64 posts

Posted 11 October 2011 - 03:39

Poszukuje nawigacji z w/w opcją, ponieważ te zainstalowane w neo jej nie maja albo ja nie potrafie jej znalezc ;) Chodzi mi o to ze np. jestem w jakimś miejscu (dobre miejsce do łowienia ryb, fajne miejsce na ognisko, wygodna miejscówka na spożycie piwa w plenerze itd itp) i chciałbym je zaznaczyć na mapie żebym mógł do niego łatwo trafić z powrotem. Mógłby mi ktoś polecić jakąś dobrą nawigacje (pieszą) która ma taką opcję? Lub poradzić jak w standardowych można taki "manewr" przeprowadzic? ;)
"Jak mam do wyboru telewizor Manta, Samsung z pikselami wielkości kleksa i Sony Bravia, to sprawa oczywista że biorę Sony." -...Lem też pisał o kosmosie

#2 OFFLINE   Adogard

Adogard

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 530 posts
    • Time Online: 14d 14h 31m

Posted 11 October 2011 - 09:46

Garmin, dla pieszego ta nawigacja jest super. Nawet gdy jade rowerem sprawdza sie kapitalnie. Na mapie zaznaczasz wlasne punkty POI. Uzytkuje ja na UQI3 i jestem zadowolony z tej nawigacji. Mysle ze na androida tez taka znajdziesz :)

Lub

Please Login or Register to see this Hidden Content

, słyszałem ze jedt bardzo dobra.
  • 0
W995 forever

#3 OFFLINE   Deleted 4

Deleted 4

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • Banned
  • 64 posts

Posted 14 October 2011 - 22:32

Podziekował :) Nie mogłem znaleźć odpowiednika garmina na androida, ale wypróbuję tą iGoMyWay :)
"Jak mam do wyboru telewizor Manta, Samsung z pikselami wielkości kleksa i Sony Bravia, to sprawa oczywista że biorę Sony." -...Lem też pisał o kosmosie

#4 OFFLINE   Deleted 4

Deleted 4

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • Banned
  • 64 posts

Posted 31 March 2012 - 21:26

Odświeżam temat.

Niestety nie znalazłem aplikacji dla androida z możliwością dowolnego dodawania wlasnych punktów nawigacyjnych, oraz późniejszą ich bezproblemową obsługą. Nie interesują mnie zajmujące po gigabajt molochy ani inne pirackie cuda. W aplikacji "Moje Trasy" od Google jest fajna opcja dodawania takich znaczników ale ten program nie potrafi ich wyświetlić wszystkich na raz albo ja nie potrafie tego zrobić :angry: Czy może jednak ktoś wie jak to zrobić lub zna jakąś fajną apke do rejestracji wedrówek/tras, która ma możliwość dodawania wlasnych znaczników (super jakby była możliwość opisania takiego znacznika i dodania poglądowej fotki) oraz jest darmowa i nie waży po kilkaset mega? :)
"Jak mam do wyboru telewizor Manta, Samsung z pikselami wielkości kleksa i Sony Bravia, to sprawa oczywista że biorę Sony." -...Lem też pisał o kosmosie


0 user(s) are reading this topic