Jump to content


Photo

[Rozwiązany] K550i odwrócony obraz aparatu


  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   Deleted 2

Deleted 2

    Banned

  • Banned
  • 48 posts

Posted 04 October 2011 - 13:53

problem jest taki nie wiem jak było wcześniej ale po wgraniu softu z W610 i wejciu w aparat mam obraz dogóry nogami w menu i wszystkich funkcjach jest prawidłowo.

po zmianie softu seusem na orginalny k550i nadal to samo i co jeszcze zauważyłem za pierwszym zdjeciem kilka razy wydał dzwięk migawki i wyszedł z aparatu do menu a za drugim razem sie zawiesił jak chciałem zrobić zdjęcie

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 04 October 2011 - 14:36

Może ktoś go wcześniej rozbierał lub próbował zrobić składaka i źle zamontował moduł aparatu... Ja bym go rozebrał i sprawdził czy moduł jest prawidłowo wsadzony, złożył zgodnie z service manualem i sprawdził. Na 100% to nie wina firmware tylko sprzętowa. Jeśli będzie nadal źle, podejrzewam uszkodzony moduł aparatu lub zaczepy na płycie głównej.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   Deleted 2

Deleted 2

    Banned

  • Banned
  • 48 posts

Posted 04 October 2011 - 14:41

właśnie od tego zaczołem po zmianie oprogramowania modół był prawidłowo zamontowany miałem kilka płyt od k550i i pewnie nikt nie zwrócił uwagi na wielkość soczewek jedne są mniejsze drugię większe ale to na marginesie po zamontowaniu całego modułu wszystko jest już dobrze to pierwszy przypadek jaki miałem z k550i z aparatem

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 04 October 2011 - 16:17

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji SonyEricsson-World.com poprzez PW.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic