Jump to content


Photo

Dzwonki do Sony CMD-j70


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   Deleted 4

Deleted 4

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • Banned
  • 64 posts

Posted 02 October 2011 - 15:57

Poszukuję oryginalnych dzwonków do ww telefonu. Miałem go daaawno temu i pamietam ze miał kilka przyjemnych :)
Może ktoś ma lub wie gdzie je można znaleźć?

Edited by Diabeł, 02 October 2011 - 16:34.

"Jak mam do wyboru telewizor Manta, Samsung z pikselami wielkości kleksa i Sony Bravia, to sprawa oczywista że biorę Sony." -...Lem też pisał o kosmosie

#2 OFFLINE   piotr88010

piotr88010

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 375 posts
    • Time Online: 6d 1h 32m

Posted 10 October 2011 - 16:26

marne szanse że znajdziesz, chyba że na końcu neta i jeszcze dalej :P

Edited by piotr88010, 10 October 2011 - 16:26.

  • 0
Posted Image

#3 OFFLINE   Deleted 4

Deleted 4

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • Banned
  • 64 posts

Posted 10 October 2011 - 22:48

No niestety jest tak jak mówisz. Trudno... Pozostaje mi jedynie kupienie tego modelu na allegro i zgranie z niego dzwonkow. Ale jeszcze poczekam, moze jakas dobra dusza mi pomoze ;)
"Jak mam do wyboru telewizor Manta, Samsung z pikselami wielkości kleksa i Sony Bravia, to sprawa oczywista że biorę Sony." -...Lem też pisał o kosmosie

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 11 October 2011 - 01:26

Pozostaje mi jedynie kupienie tego modelu na allegro i zgranie z niego dzwonkow.


To chyba najlepsze i jedyne wyjście. Bo nie znalazłem żadnego extractora do firmware dla modeli Sony. Firmware znajdziesz np. na elektrodzie, ale nie doszukałem się żadnego programu, który potrafiłby wypakować plik .sre tak, jak jest to możliwe w przypadku firmware .mbn Sony Ericssona.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic