Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Pomoc w przywróceniu oryginalnych kluczy do Bootladeru w M4 Aqua


  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   whitewolf1608

whitewolf1608

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 6 posts
    • Time Online: 2h 38m

Posted 19 March 2017 - 19:32

Witam odblokowując bootloader w M4 Aqua prawdopodobnie zgubiłem klucze do bootloadera a miałem je tylko zapisane na dysk twardym komputera. Dziś zablokowałem Bootlader przez Flashtool 0.9.18.6 ale zablokowało bez bez kluczy DRM. Zwracam się z bardzo uprzejmą prośbą o pomoc w przywróceniu oryginalnych kluczy DRM do Bootladera lub jak jest to możliwe przywrócenia oryginalnego bootoladera razem z Firmeware do M4 Aqua E2303. Mam taką sytuację z kluczami jak na załączonym screenie do tego postu. Z Poważaniem whitewolf1608

Attached Files


Edited by whitewolf1608, 19 March 2017 - 19:33.

  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 20 March 2017 - 09:36

Klucze DRM są bezpowrotnie tracone podczas odblokowywania bootloadera. Sony o tym informuje podczas próby odblokowania bootloadera. Jeśli bardzo potrzebujesz tych kluczy, to możesz sprzedać swój telefon i kupić taki, w którym bootloader nigdy nie był odblokowany. Albo, co szczerze polecam, olej ten problem ;)


  • 1
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   whitewolf1608

whitewolf1608

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 6 posts
    • Time Online: 2h 38m

Posted 28 March 2017 - 10:40

Uważam temat za rozwiązany w serwisie została wymieniona płyta główna telefonu.

 

Proszę zamknąć temat a następnie usunąć z forum w celu utrzymania porządku na forum.


  • 0

#4 OFFLINE   faflak

faflak

    Moderator

  • Moderator
  • 1,031 posts
    • Time Online: 81d 22h 13m

Posted 28 March 2017 - 10:54

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów prosimy założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje / uwagi / opinie / sugestie prosimy zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez prywatny komunikator.


  • 0


1 user(s) are reading this topic