Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Sony Xperia Xperia E4G debranding


  • This topic is locked This topic is locked
7 replies to this topic

#1 OFFLINE   dinks

dinks

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 4 posts
    • Time Online: 2h 32m

Posted 25 May 2015 - 20:26

Witam, jak zdebrandować Xperię E4G ? Jest na to jakiś sposób ? 


  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 25 May 2015 - 21:33

Witaj,

 

Tak.

 

1. Możesz samodzielnie poszukać czystego oprogramowania dla Xperii E4g w internecie (wykaz dostępnych customizacji dla europejskiej Xperii E4g znajduje się tutaj: http://sony.yt/topic...eria-e4g-e2003/)  i wgrać go za pomocą programu Flashtool: http://sony.yt/topic...stemem-android/ ,

 

2. Lub możesz skorzystać z naszego serwisu online, wtedy za 20 PLN będziesz miał wgrane najnowsze dostępne oprogramowanie za pomocą profesjonalnego sprzętu serwisowego. Wymagana naładowana bateria, kabelek usb, internet przynajmniej 2mbps i Windows Vista / 7 / 8 lub 10.

 

Pozdrawiam


  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   dinks

dinks

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 4 posts
    • Time Online: 2h 32m

Posted 26 May 2015 - 15:16

Możesz podesłać jakiś link do pobrania oprogramowania bo nie mogę znaleźć, 

 

A nie można tak zrobić żeby zmienić customizacje na telefonie i wgrać czyste oprogramowanie przez sony companion  ?

 

W flashtoolu niema profilu do xperia E4G żeby stworzyć plik ftf  :mellow:


Edited by dinks, 26 May 2015 - 15:18.

  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 26 May 2015 - 16:09

No to użyj najnowszego flashtoola... Jeśli chcesz samemu wgrywać firmware to musisz poszukać na xda i innych tego typu stronach, ja dla klientów pobieram bezpośrednio z supportu.

 

 

A nie można tak zrobić żeby zmienić customizacje na telefonie i wgrać czyste oprogramowanie przez sony companion  ?

 

Pewnie i można, ale musiałbyś zrootować telefon i edytować plik build.prop oraz na nową customizację musiałaby wyjść aktualizacja.


  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   dinks

dinks

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 4 posts
    • Time Online: 2h 32m

Posted 26 May 2015 - 19:15

Mam najnowszego flastoola i niema tam tego telefonu np. zeby stworzyc plik ftf. Szukałem i niema.

 

Mam roota jak to zrobić ?


  • 0

#6 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 26 May 2015 - 19:34

Robisz sobie backup pliku build.prop a potem edytujesz np. total commanderem, zmieniasz customizację:

######################## Customized property values #########################
ro.semc.version.cust=1279-0991
ro.semc.version.cust_revision=R3A
ro.somc.customerid=8263

i zapisujesz. Powinno działać... Listę customizacji podałem wyżej...


  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#7 OFFLINE   dinks

dinks

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 4 posts
    • Time Online: 2h 32m

Posted 27 May 2015 - 14:57

Dzięki działa ten sposób. 


  • 0

#8 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 27 May 2015 - 15:02

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów prosimy założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje / uwagi / opinie / sugestie prosimy zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez prywatny komunikator.


  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic