Jump to content


Photo

Pamięć telefonu


  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 OFFLINE   guwniak

guwniak

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 10 posts
    • Time Online: 4h 20m

Posted 16 May 2015 - 16:25

Witam, chciałbym zapytać o pewną kwestię ponieważ nie daje mi ona spokoju.

Mianowicie - mam roota, ale gdy chcę przenieść aplikacje poprzez aplikację do tego stworzoną lub w ustawieniach przenosi się na pamięć telefonu.

 

Nie wiem jak to wyjaśnić...

 

Mam w telefonie;

- pamięć wewnętrzną [1 GB]

- pamięć zewnętrzną [1 GB]

- kartę SD [16 GB]

 

Gdy dam "przenieś na kartę SD" w ustawieniach albo w aplikacji do przenoszenia aplikacji na kartę przenosi mi to na pamięć "zewnętrzną" czyli z pamięci wewnętrznej kawałek aplikacji jest przenoszony na pamięć zewnętrzną która traktowana jest jak karta SD.

A na karcie SD dalej pusto...

 

Jakieś pomysłu? Będę wdzięczny :)

 

 


  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 16 May 2015 - 16:38

Użyj jakichś aplikacji z google play np. App2SD :) A jeśli to nie pomaga, to spróbuj przenieść folder Androida z pamięci wewnętrznej na kartę SD za pomocą np. Total Commandera :)


  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   guwniak

guwniak

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 10 posts
    • Time Online: 4h 20m

Posted 16 May 2015 - 19:52

 

 

Gdy dam "przenieś na kartę SD" w ustawieniach albo w aplikacji do przenoszenia aplikacji

Tu właśnie na myśli miałem App2SD  :)

Co do przenoszenia folderu Android - to bezpieczne? 

 

edit: zrobiłem to, nie wiem co z tego wyjdzie... :/


Edited by guwniak, 16 May 2015 - 19:53.

  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 17 May 2015 - 02:21

No to włącz aplikacje których pliki przeniosłeś na SD i sprawdź :)


  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   guwniak

guwniak

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 10 posts
    • Time Online: 4h 20m

Posted 18 May 2015 - 00:08

po włączeniu działają, jednak pamięci nie ubyło [w ustawieniach zakladka aplikacje pasek z pamięcią na dole]


  • 0

#6 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 18 May 2015 - 03:06

Ale przeniosłeś je (wytnij) czy skopiowałeś?


  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#7 OFFLINE   guwniak

guwniak

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 10 posts
    • Time Online: 4h 20m

Posted 18 May 2015 - 17:54

wytnij -> wklej za pomocą ES eksplorator 


  • 0

#8 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 18 May 2015 - 19:52

No to jak coś wycinasz z pamięci telefonu, to to zostaje usunięte po skopiowaniu na kartę pamięci, więc ilość wolnego miejsca musi się zwiększyć :)


  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#9 OFFLINE   guwniak

guwniak

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 10 posts
    • Time Online: 4h 20m

Posted 09 June 2015 - 06:41

Ale problem w tym, że się nie zwiększyła ilość pamięci :)


  • 0

#10 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 09 June 2015 - 14:42

No to zainstaluj sobie Total Commandera i przepatrz foldery systemowe co Ci tak zajmuje miejsce... Warto też przepatrzyć zainstalowane aplikacje i wyczyścić dane aplikacji. Ostatecznością jest flash czystego firmware :)


  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic