Jump to content


Photo

Sony Xperia E4 E2104/2105 oficjalnie zaprezentowana

premiera sony e4 kitkat lolipop

  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 OFFLINE   faflak

faflak

    Moderator

  • Moderator
  • 1,031 posts
    • Time Online: 81d 22h 13m

Posted 27 February 2015 - 15:07

                                            Kilka dni temu firma Sony zaprezentowała nowy model smartfona  pod nazwą Sony Xperia E4

                                                                                                                                                                    Attached File  e4.jpg   183.13K   0 downloads

                                                                                        Posiada ona ekran o przekątnej 5" (960x540pikseli)

                                                                                                                                                             Attached File  xperi.jpg   95.75K   0 downloads

                                                                           Niestety dostepna będzie tylko w dwóch kolorach, białym i czarnym

                                                                                                                                    Attached File  e4b.jpg   81.98K   0 downloads

                                                                       Attached File  e4 b.jpg   86.46K   0 downloads

Pod maska siedzi cztero rdzeniowy procesor 1,3Ghz MediaTek MT6582 wbudowanej pamięci flash 8gb, ramu 1gb, nad wszystkim piecze sprawuje android 4.4 KitKat (ponoć otrzyma aktualizacja do lolipopa)

W tym modelu ucieszy nas brak szerokich ramek wokół lcd - co w innych modelach mogło się nie podobać, aparat ma tylko 5Mpx a przednia kamerka 2Mpx (720p) za to otrzymujemy mocna baterie (230mAH) która pozwala wg producenta na dwa dni pracy. Jak by na to nie spojrzeć to telefon ze średniej półki. Cena ok 700pln a parametry nie najgorsze :) jedyną wadą wg. mnie jest wystający ekran (podobnie jak w xperi E1) co możne znacznie ułatwić zarysowanie.

 

                                                

 

                                   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

źródło: Sony, mGSM


  • 2

#2 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 27 February 2015 - 20:08

Pojawiła się Xperia E4g wersja z LTE i bodajże 4x1,5Ghz też mediatek


  • 0

#3 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 28 February 2015 - 11:09

Ramki też się nie zmieniły...nadal grube.


  • 0

#4 OFFLINE   First

First

    Senior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 250 posts
    • Time Online: 23d 3h 29m

Posted 28 February 2015 - 16:02

Mi się za bardzo nie podoba ten model.

Poza tym nie ogarniam MTK... ładują procesor z tryliardem rdzeni CPU, a GPU dają takie, że tetris na tym będzie się przycinał...


  • 0

WATERPROOF


#5 OFFLINE   faflak

faflak

    Moderator

  • Moderator
  • 1,031 posts
    • Time Online: 81d 22h 13m

Posted 28 February 2015 - 18:45

Mi osobiście już bardziej podoba się E3, dziś w reku miałem nokie 225 patrząc na nią z tyłu wygląda jak pomniejszona wersja E4 (czyt. też taka pozaokrąglana)


  • 0

#6 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 28 February 2015 - 22:18

No E3 ładna ta miedziana w szczególności a tu dali nudę czarna albo biała i mam wrażenie, że jest powrót do korzeni taki mętny ekran coś pomiedzy E a E1 i ta szybka taka tandetna .Widzę, że jak nie wydam więcej na którąś generację compactów to nadal bd się bujać z xperią T.


  • 0



Also tagged with one or more of these keywords: premiera, sony e4, kitkat, lolipop

0 user(s) are reading this topic