Jump to content


Photo

Jaki rom najlepszy ?


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 11 October 2014 - 14:31

Witam od jakiegoś czasu nie mogę się zdecydować na rom, żaden mi nie pasuje.GB chodzi najlepiej ale przeglądarki na nim nie działają jak trzeba np sb forumowe sb nie działa czy jakaś tabelka na wiki nie przesuwa się testowalem inne dolphiny, firefoxy, opery i nie pasuje żadna stockowa też nie jest tak poręczna jak chrome czy stockowa z nowszych androidów.ICS od Sony muli a w customach nie pasuja mi niektore modyfikacje.Może ktoś by coś polecił ?


  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 11 October 2014 - 15:12

Najlepszy jest właśnie Gingerbread. Nie wiem jak Tobie, ale mi na sex pro wszystko działa i o dziwo wbudowana przeglądarka standardowo jest jedną z lepszych... Jeśli Ci jednak nie pasuje, to jedyne co Ci pozostaje to testować po kolei każdą wersję z XDA, aż trafisz na to co Ci się spodoba. Innej opcji nie ma :)


  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 11 October 2014 - 15:36

A jakąś byś polecał przeglądarke poza tą wbudowaną i tymi co wymieniłem wyżej.Gdyby mi się udało znaleźć taką jak jest w ICS to by było si ale nie udało mi się znaleźć.


  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 12 October 2014 - 03:12

Nie polecę Ci żadnej, bo rzadko przeglądam strony na telefonie. Głównie używam wbudowanej i Firefoxa. Wbudowaną sobie cenię za szybkość, wygodę oraz jest to chyba jedyna przeglądarka mobilna, która umożliwia oglądanie np. seriali online. Inne sobie z tym nie radzą. A Firefoxa lubię za to, że jest szybki, bezpieczny i ma przyjazne zakładki - można sobie łatwo przejrzeć najczęściej odwiedzane strony. A tak to korzystam z Firefoxa na kompie. Ale na Firefoxie mobilnym działa mi Shoutbox i fora / strony, naprawdę nie wiem czemu u Ciebie jakieś problemy z tym się pojawiają...


  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 12 October 2014 - 20:32

Ja bym na Twoim miejscu zrobił tak:

 

1. Wgraj sobie czystego Gingerbread'a z końcówką 062 Central Europe 1 do Twojej Xperii mini pro SK17i.

 

2. Zrootuj ją eRootem: http://sony.yt/topic...esorem-msm8260/ .

 

3. Zainstaluj Total Commandera z marketu i wywal wszystkie śmieci niepotrzebne z folderu system/apps.

 

4. A potem to już rób co chcesz. Z przydatnych aplikacji oprócz Total Commandera i Firefoxa to jeszcze niewątpliwie jest MX Player do multimediów oraz apka od Xperii arc odblokowująca możliwość korzystania z pendrive'a jako pamięci masowej. Jak się sprężę kiedyś to napiszę poradnik :) Do aparatu możesz używać aplikacji LG Camera, jeśli ta wbudowana Cię nie zadowala. No a reszta to gry i aplikacje rozrywkowe... Co kto lubi :)


  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic