Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Backup danych przed aktualizacją systemu android


  • This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

#1 OFFLINE   First

First

    Senior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 250 posts
    • Time Online: 23d 3h 29m

Posted 19 June 2014 - 15:57

Witam,

Chcę przeprowadzić aktualizację systemu w mojej Xperii M, w związku z czym potrzebuję zrobić backup moich danych ( głownie sms książkę telefoniczną i postęp w grach [ do tego służy chyba aplikacja "gry play"? ale nie wiem czy mam to włączoną synchronizację...]), żeby móc je potem przywrócić.

Pytanie więc brzmi jakim sposobem było by najprościej to wykonać.

 

 


  • 0

WATERPROOF


#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 19 June 2014 - 16:05

Najprościej zrobisz to programem My Phone Explorer :) W najnowszej wersji wystarczy zainstalować program na PC, włączyć usb debugging w telefonie, podłączyć kabel i wykryć urządzenie z androidem. Reszta idzie jak po maśle :)


  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   First

First

    Senior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 250 posts
    • Time Online: 23d 3h 29m

Posted 19 June 2014 - 16:49

Nie wykrywa mi telefonu...

"Połączenie z telefonem nie mogło zostać nawiązane,

brak urządzenia podłączonego do USB"

 

 

why? :/


Edited by First, 19 June 2014 - 16:49.

  • 0

WATERPROOF


#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 19 June 2014 - 19:05

A zainstalowaną i włączoną masz aplikację My Phone Explorer Client w telefonie i wybrane połączenie USB? Najnowsza wersja My Phone Explorera sama to instaluje w telefonie. No i usb debugging musi być włączone, wybrane urządzenie z Androidem :)


  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   First

First

    Senior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 250 posts
    • Time Online: 23d 3h 29m

Posted 19 June 2014 - 20:13

Tak, debugowanie też włączyłem, resztę niby też jak trzeba ustawiłem...

i po WiFi mi smsy i kontakty skopiowało, ale przez USB nie chce się za nic połączyć.

Chwilowo temat i tak idzie w odstawkę, bo zaktualizowałem, bez usuwania danych i nie widzę puki co jakichś niedogodności z tego powodu.


  • 0

WATERPROOF


#6 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 19 June 2014 - 20:22

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów prosimy założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje / uwagi / opinie / sugestie prosimy zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez prywatny komunikator.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic