Jump to content


Photo

Towelroot - łatwy sposób na zrootowanie niemal każdego urządzenia Sony Xperia!

Sony Xperia Root Android Super User Sony Xperia Z Sony Xperia Z Ultra Sony Xperia Z1 Compact Sony Xperia M Sony Xperia M2

  • Please log in to reply
50 replies to this topic

#21 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 21 December 2014 - 16:54

Oczywiście, że flashowanie powoduje utratę roota. Chyba, że robisz to poprzez OTA - firmware over the air. Ja mówię o czymś zupełnie innym.

 

1. Wgrywasz najnowszą wersję Androida Kit Kat 4.4.4,

 

2. Wgrywasz sam kernel ze starszej wersji Androida,

 

3. Rootujesz telefon tak jak w poradniku,

 

4. Wgrywasz kernel od najnowszej wersji Androida.

 

I telefon jest zrootowany na Kit Kacie 4.4.4. Jak znajdę chwilę to przygotuję same kernele i dokładniejsze instrukcje :)


  • 1
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#22 OFFLINE   Arek2000

Arek2000

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 1 posts
    • Time Online: 21m

Posted 08 January 2015 - 17:32

Zainstalowałem Towelroot v1.

Po reboocie zainstalowałem Super SU oraz App2SD lecz to nie działało więc zainstalowałem inną GL to SD i przeniosłem gry na SD i zamontowałem.

Okazało się ,że czy przeniosę czy nie itak pliki zostają na pamięci telefonu :/

Czyli nic się nie zrootowało na mojej Xperi M C1905 android 4.3.. pozostaje tylko flashtool?


  • 0

#23 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 08 January 2015 - 18:23

Dlaczego użyłeś wersji v.1 ? Użyj wersji v.3 .


  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#24 OFFLINE   Azeris

Azeris

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 1 posts
    • Time Online: 18m

Posted 04 March 2015 - 20:08

xperia e1 nie dziala a szkoda

 

kompilacja 20.1.A.2.14

 

4.4.2

d2005


  • 0

#25 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 05 March 2015 - 01:21

Wgraj starsze firmware 20.0.A.XXX, zrootuj i potem zaktualizuj telefon przez OTA (nie po kabelku).


  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#26 OFFLINE   Smolax

Smolax

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 4 posts
    • Time Online: 1h 24m

Posted 18 March 2015 - 16:34

Pomocy!!!! pisze mi:

"This phone isn't currently supported."

Pomocy !!!!


  • 0

#27 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 18 March 2015 - 17:19

Mógłbyś chociaż napisać jaki telefon i jaka kompilacja Androida?


  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#28 OFFLINE   Smolax

Smolax

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 4 posts
    • Time Online: 1h 24m

Posted 19 March 2015 - 13:57

Mógłbyś chociaż napisać jaki telefon i jaka kompilacja Androida?

Sony Xperia E1
Komplikacja Androida: 20.1.A.2.13


  • 0

#29 OFFLINE   faflak

faflak

    Moderator

  • Moderator
  • 1,031 posts
    • Time Online: 81d 22h 13m

Posted 19 March 2015 - 14:22

Odpowiedz była dwa posty nad Twoim  

 

Wgraj starsze firmware 20.0.A.XXX, zrootuj i potem zaktualizuj telefon przez OTA (nie po kabelku).


  • 0

#30 OFFLINE   Smolax

Smolax

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 4 posts
    • Time Online: 1h 24m

Posted 19 March 2015 - 14:47

1.Jak to wgrać te  firmware 20.0.A.XXX
2.I jak to potem zaktualizować przez te OTA


  • 0

#31 OFFLINE   faflak

faflak

    Moderator

  • Moderator
  • 1,031 posts
    • Time Online: 81d 22h 13m

Posted 19 March 2015 - 17:54

Poradniki są na forum :) jeśli sobie nie poradzisz, załóż nowy temat w dziale dotyczącym Twojego modelu telefonu, a ktoś Ci zapewne pomoże :) 


  • 0

#32 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 19 March 2015 - 17:58

1. Ściągasz soft 20.0.A.XXX z internetu,

 

2. Wgrywasz za pomocą flashtoola: http://sony.yt/topic...stemem-android/ ,

 

3. Rootujesz za pomocą tego poradnika,

 

4. Aktualizujesz firmware przez aplikację w telefonie bez podpinania kabelka.

 

Prościej Ci tego nie umiem wytłumaczyć.


  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#33 OFFLINE   Smolax

Smolax

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 4 posts
    • Time Online: 1h 24m

Posted 20 March 2015 - 17:20

Pomożecie mi znaleść softa ???


  • 0

#34 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 20 March 2015 - 19:44

Wpisz sobie w google D2005 20.0.A firmware :)  Możesz też skorzystać z naszego serwisu online - za 20 PLN będziesz miał wgraną dowolną wersję firmware profesjonalnym sprzętem bez obawy, że uszkodzisz telefon. Trzeba mieć tylko Windowsa Viste lub nowszego, naładowaną baterię, internet 2mbps lub szybszy i kabelek usb. Więcej informacji na GG: 1793684 lub czacie skype: gen.jurij :)


  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#35 OFFLINE   guwniak

guwniak

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 10 posts
    • Time Online: 4h 20m

Posted 15 May 2015 - 15:58

Sony Xperia E C1505

 

attachicon.gifScreenshot_2014-07-09-15-17-23.png

 

 

a szkoda :(

 

Mam to samo, co robić?


  • 0

#36 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 15 May 2015 - 17:10

Jeśli v3 nie działa u Ciebie, to kombinuj z modstringami: http://sony.yt/topic...ria/#entry43016albo wgraj starszą wersję oprogramowania i próbuj roota...


  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#37 OFFLINE   guwniak

guwniak

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 10 posts
    • Time Online: 4h 20m

Posted 15 May 2015 - 18:39

Jeśli v3 nie działa u Ciebie, to kombinuj z modstringami: http://sony.yt/topic...ria/#entry43016albo wgraj starszą wersję oprogramowania i próbuj roota...

wow, szybka odpowiedź!

nie spodziewałem się tego...

 

 

pobieram flashtoola i będę robił downgrade - mam nadzieje, ze nie uceglę telefonu? :P


  • 0

#38 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 15 May 2015 - 20:40

Nie uceglisz. A jak i to nie pomoże, to załóż nowy temat w dziale Xperii E, a dostaniesz porady odnośnie innych metod rootowania tego modelu :)


  • 1
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#39 OFFLINE   guwniak

guwniak

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 10 posts
    • Time Online: 4h 20m

Posted 16 May 2015 - 10:39

Udało się - zrobiłem downgrade do Jellybean, zrobiłem roota i teraz aktualizuję do Kitkata - tylko pytanie:

jak zrobić bootloader (nie wiem czy tak to sie nazywa, ale chodzi o to czarne okno w którym sterowało się przyciskami głośności i wchodziło przy włączaniu telefonu)?

Próbowałem przyciszanie + włącznik, podgłaszanie + włącznik ale nie pojawia się...

 

Jakiś pomysł? :)


  • 0

#40 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 16 May 2015 - 10:53

Jakiego kit kata? Przecież Xperia E nie dostała oficjalnego kit kata i nie dostanie :blink:

 

 

jak zrobić bootloader (nie wiem czy tak to sie nazywa, ale chodzi o to czarne okno w którym sterowało się przyciskami głośności i wchodziło przy włączaniu telefonu)?

Próbowałem przyciszanie + włącznik, podgłaszanie + włącznik ale nie pojawia się...

 

Jakiś pomysł? :)

 

 

Opisz swój problem w dziale Twojego modelu w nowym temacie, bo to nie ma żadnego związku z rootowaniem ;)


  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...



Also tagged with one or more of these keywords: Sony, Xperia, Root, Android, Super User, Sony Xperia Z, Sony Xperia Z Ultra, Sony Xperia Z1 Compact, Sony Xperia M, Sony Xperia M2

0 user(s) are reading this topic