Jump to content


Photo

Etui z dodatkową baterią zasilającą 4000 mAh dla Sony Xperia Z Ultra od Mugen Power


  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 03 January 2014 - 21:32

Firma Mugen Power, znana z baterii o zwiększonej pojemności dla urządzeń przenośnych, zaprojektowała i wyprodukowała unikalne etui dla Sony Xperia Z Ultra C68XX z wbudowaną baterią o pojemności 4000 mAh. 

 

cc_c6802.jpg

 

Korzystając z tego akcesorium użytkownik Sony Xperia Z Ultra ma możliwość zwiększenia pojemności wbudowanej baterii z 3050 do 7050 mAh, co powinno podwoić czas pracy urządzenia na jednym ładowaniu. Nowe akcesorium firmy Mugen Power jest stosunkowo tanie (w porównaniu do ceny samego urządzenia od Sony) i kosztuje jedynie 98,50$ USD (ok. 300 PLN) + koszty wysyłki.

 

cc_c6802_2_.jpg

 

Produkt będzie dostępny w sprzedaży od 17 stycznia 2014 i możecie go nabyć poprzez stronę producenta. Co sądzicie o nowym etui z dodatkowym akumulatorem dla Sony Xperia Z Ultra? 

 

Źródło: Mugen Power


  • 2
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#2 OFFLINE   faflak

faflak

    Moderator

  • Moderator
  • 1,031 posts
    • Time Online: 81d 22h 13m

Posted 03 January 2014 - 22:48

Na pewno funkcjonalne ale czy ładne? mi sie nie podoba ... pewnie sporo waży i niezle powiększa objetośc telefonu. Szkoda, że  Sony nie jest producentem tego akcesorium, chyba z sony ericssonem skończyły sie ciekawe gadżety 


  • 0

#3 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 03 January 2014 - 23:01

Hmmm, no mi się to akcesorium podoba :) Jest całkiem ładne (nie takie obłe), ma miejsce na rysik, włącznik, 4 diody pokazujące stan naładowania baterii i zawsze to dodatkowa ochrona, żeby Ultra nam się przypadkiem nie połamała ;) O co w dużych smukłych smartphone'ach nie trudno...


  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#4 OFFLINE   Erin

Erin

    Grand Master of Sony Mobile Knowledge

  • Junior Moderator
  • 477 posts
    • Time Online: 100d 6h 15m

Posted 03 January 2014 - 23:39

Standardowo SX ZU zaopatrzona jest w 3050 mAh, dodatkowe 4k mAh na pewno w tym modelu się przyda... i gdybym miał ZU to sam bym kupił to etui właśnie ze względu na dodatkową ochronę przed roztrzaskaniem w razie upadku.


  • 0

#5 OFFLINE   First

First

    Senior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 250 posts
    • Time Online: 23d 3h 29m

Posted 04 January 2014 - 18:28

Choć sam etui takiego typu bym nie kupił :P

to te nie wyglądało by źle, gdyby nie ta srebrna wstawka (według mnie zabija całość)...

 

A tak na marginesie nazwa mugen, to mi się raczej kojarzy z hondą i motoryzacją w ogóle :P


  • 0

WATERPROOF


#6 OFFLINE   faflak

faflak

    Moderator

  • Moderator
  • 1,031 posts
    • Time Online: 81d 22h 13m

Posted 04 January 2014 - 21:58

A tak na marginesie nazwa mugen, to mi się raczej kojarzy z hondą i motoryzacją w ogóle :P

 

z tłumikami :)

choc na pewno znajdzie to wielu entuzjastów jak każda nowinka 


  • 0

#7 OFFLINE   First

First

    Senior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 250 posts
    • Time Online: 23d 3h 29m

Posted 05 January 2014 - 20:02

Bo ja wiem, czy znadzie entuzjastów...jak dla mnie ZU jest zbyt duża, żeby jeszcze jej dokładać gabarytów.

Choć pewnie ktoś to kupi :P

 

A z tłumikami (a raczej wydechem :P ) to mi się raczej kojarzy Remus :D


  • 0

WATERPROOF


#8 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 05 January 2014 - 20:43

Właśnie dlatego że jest duża, smukła i delikatna, warto jej dołożyć gabarytów i mAh ;) Próbowałem obsłużyć Z Ultra jedną ręką i ledwo dało się ją utrzymać...

Attached File  Zultra.jpg   158.28K   0 downloadsAttached File  Zultra2.jpg   70.88K   0 downloads


Dlatego po dołożeniu etui z baterią Z Ultra nabiera kształtu wytrzymałego i wydajnego podręcznego tabletu z łącznością GSM / 3G / 4G ;) Wtedy jest pewność, że bateria szybko nie padnie, urządzenie się nie połamie i nie porysuje no i można je sobie nosić bezpiecznie w neseserku czy walizce bo do kieszeni tak czy siak się nie zmieści...
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#9 OFFLINE   Erin

Erin

    Grand Master of Sony Mobile Knowledge

  • Junior Moderator
  • 477 posts
    • Time Online: 100d 6h 15m

Posted 03 February 2014 - 09:19

przynajmniej "nawigacja" na niej jest, tej apki już niestety w JB np. w SXS nie spotkamy, została połączona z GoogleMpas, co było totalną głupotą, bo działa 100 razy gorzej przynajemniej u mnie... (o wiele dłużej szuka pozycji, potrafi się zacinać, w nieskończoność oblicza trasę, jednym słowem... masakra)

 

 

co do samej SXZU to przy moim trybie pracy może i bym się kiedyś pokusił, ale tylko gdybym musiał mieć dwa numery telefonu, jako główny telefon aż takiego gabarytu nie mógł bym nosić.


Edited by Erin, 03 February 2014 - 09:22.

  • 0

#10 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 04 February 2014 - 04:35

Dlatego Sony zaprezentowało model T2 Ultra dual, żebyś mógł sobie używać tabletu / telefonu z 2 kartami sim ;) Być może firma Mugen Power zaprezentuje w przyszłości podobne rozwiązanie dla T2 Ultra dual, póki co taki zaszczyt spotkał użytkowników Z Ultra ;) A nawigację możesz sobie wgrać dowolną przecież.


  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#11 OFFLINE   Erin

Erin

    Grand Master of Sony Mobile Knowledge

  • Junior Moderator
  • 477 posts
    • Time Online: 100d 6h 15m

Posted 04 February 2014 - 08:16

Niestety ten model jest dla mnie za duży... rozmar telefonu dla mnie to max rozmiar SX Z1

 

co do nawigacji to nie do końca każdą, ta była dla mnie niemal idealna, tym bardziej że mam stały dostęp do neta komórkowego.


  • 0


0 user(s) are reading this topic