Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Problem z phone_emp_app.cxc


  • This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

#1 OFFLINE   Dabljus

Dabljus

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 12 posts
    • Time Online: 1d 2h 48m

Posted 09 October 2013 - 14:09

Witam, mam dwa problemy i najprawdopodobniej jeden wynika z drugiego. Opiszę ten ważniejszy. Otóż gdy zacząłem tjunowanie W995, a zacząłem robić to po dłuższej przerwie z tuningowaniem SE poszedłem zwyczajnie na łatwizne i ściągnąłem gotowce tj. phone_app.cxc i phone_emp_app.cxc. Każdy elf resetował mi telefon poza DrawOnStandby, a BcfgEdit resetował dopiero przy zapisie zmian. Ale do rzeczy, chce teraz zrobić wszystko ładnie od nowa. Ściągnąłem czyściutkie phone_app.cxc i phone_emp_app.cxc. Phone_app jest okej, ale w emp jest takie coś na dzień dobry:

Attached File  empwtf2.jpg   50.82K   2 downloads

Oczywiście nie podoba mi sie to, że coś tam już jest, więc usuwam to i dzieje sie takie coś:

Attached File  empwtf3.jpg   44.58K   2 downloads

Zwróćcie uwage na to że nagle z 9MB zrobiło się 29MB, nie mam pojęcia o co tu chodzi. Czy to z moim komputerem jest już coś nie tak czy co... Próbowałem na dwóch wersjach FAR'a i ciągle to samo, nie ogarniam tego. :P Dodam też że gdy wgrywam część elfpacka przeznaczoną do emp wyskakuje mismatch... czyli też już tam jest... Czy ktoś mi coś poradzi ? ;)

To wina najprawdopodobniej siódemki, przeniosłem wszystko na stary komputer z xp i phone_emp_app.cxc jest pusty.
Ale elfy nie działają mi dalej :D

Poradziłem sobie już ze wszystkim, pościągałem najnowsze biblioteki i wszystko jest cacy. Temat do zamknięcia lub usunięcia :P jak tam Panowie moderatorzy uważają :P

not found: Dodałem zdjęcia w załącznikach, żeby nie zaginęły oraz poprawiłem ortografię.

Edited by not found, 09 October 2013 - 22:40.

  • 0
K550i@W610 < K800i < W890i < W995

#2 OFFLINE   not found

not found

    Banned

  • Banned
  • 1,546 posts

Posted 09 October 2013 - 22:40

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
WALKMAN?

Posted Image


0 user(s) are reading this topic