Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Kilka pytań o ARC.


  • This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

#1 OFFLINE   neron

neron

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 383 posts
    • Time Online: 14d 3h 5m

Posted 01 October 2013 - 12:16

Dane ARC z systemu są takie dane:
Android 2.3.4
Wersja jądra: 2.6.32.9
Nr. kompilacji: 4.0.2.A.0.62
I mam kilka pytań:
1. Czy opłaca się wgrywać coś nowszego, czy zostać na GB chodzi mi o stabilność i możliwości bo jak pamiętam kiedyś ICS w Mango to tragedia.
2. Jaki jest kod do sprawdzenia jak sprawa ma się z bootloaderem.
3. Gwarancji mam jeszcze 11 m-cy i czy opłaca się odblokowywać bootloader?
4. E-Rotem chyba też można zrotować?
  • 0
99% idiotów czyta posty z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Teraz na to za późno!!!

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 01 October 2013 - 12:35

1. Moim zdaniem nie warto. No chyba że koniecznie chcesz mieć ICS.

2. *#*#service#*#* na klawiaturze numerycznej lub jak kto woli *#*#7378423#*#* potem wchodzisz sobie w info o oprogramowaniu i na samym dole będzie informacja.

3. To zależy czy chcesz modyfikować telefon wgrywając nieoryginalne firmware, kernele, podkręcać procesor i tak dalej...

4. Można.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   neron

neron

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 383 posts
    • Time Online: 14d 3h 5m

Posted 01 October 2013 - 12:53

Bootloader unloc alloved: yes. czyli można odblokować?
A na GB nie ma nic nowszego od 0.62?
ICS wiem, że jest porażką. Czasami nie wyszedł już JB?
  • 0
99% idiotów czyta posty z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Teraz na to za późno!!!

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 01 October 2013 - 13:00

1. Można oficjalną metodą. W przypadku arc sprawa jest prosta, bo we wszystkich egzemplarzach można (jak się nie da oficjalną, to da się boxem).

2. Nie. Jedynie dla Vodafone wyszła wersja 084, ale nie wiem czy jest sens pakować się w brandowany soft tylko dla innej końcówki numeru kompilacji :)

3. Oficjalny nie wyjdzie nigdy. Nieoficjalne są spisane na XDA, ale do ich wgrania potrzebny jest odblokowany bootloader.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   neron

neron

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 383 posts
    • Time Online: 14d 3h 5m

Posted 01 October 2013 - 13:06

To czyli zostać przy tym, root i cwm i nic nie kombinować!
Czytałem pozytywne opinie o Ultimate HD 5.0 ale to na bazie ICS. Na mini pro przez jakieś 3 m-ce rakieta.
  • 0
99% idiotów czyta posty z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Teraz na to za późno!!!

#6 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 01 October 2013 - 13:21

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic