Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Przycisk "home"


  • This topic is locked This topic is locked
4 replies to this topic

#1 OFFLINE   neron

neron

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 383 posts
    • Time Online: 14d 3h 5m

Posted 18 September 2013 - 16:52

Spadł mi ostatnio telefon na posadzkę. Miałem pecha bo poleciał wyświetlacz z dotykiem. Wymieniłem wszystko w miarę wszystko płynie chodzi nie raz potrafi się zaciąć ale nie jest źle. Zauważyłem, że nie działa "a" na klawiaturze i najgorsze, że i przycisk "home" wina po upadku, czy coś źle złożyli w komisie? da to się jakoś zrobić lub obejść bo bez tego w recovery ani rusz!
  • 0
99% idiotów czyta posty z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Teraz na to za późno!!!

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 19 September 2013 - 00:49

Komisy skupują i sprzedają telefony, serwisy naprawiają je. Zanieś do serwisu lub reklamuj tam, gdzie oddałeś...
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   sonyman

sonyman

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 335 posts
    • Time Online: 13d 1h 52m

Posted 19 September 2013 - 13:13

Przycisk home jest fizyczny, wiec dotyk nie ma nic tutaj wspolnego. Moze tylko zle złozyli, a moze naderwali tasme.

Edited by sonyman, 19 September 2013 - 13:13.

  • 0
Posted Image
Posted Image
Posted Image

#4 OFFLINE   neron

neron

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 383 posts
    • Time Online: 14d 3h 5m

Posted 19 September 2013 - 17:45

Źle był założony. Dzisiaj mi poprawił i działa. Można zamknąć. Dzięki.
  • 0
99% idiotów czyta posty z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Teraz na to za późno!!!

#5 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 19 September 2013 - 19:55

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic