Jump to content


Photo

wymiana mikrofonu


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 OFFLINE   divine

divine

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 6m

Posted 18 September 2013 - 10:34

Witam,

Mam problem chyba z mikrofonem. Rozmówcy wogóle mnie nie słyszą a ja jak coś mówię to słyszę to w swoim telefonie. Przypuszczam, że trzeba wymienic mikrofon. W serwisie rzucili mi cena za to 200 zl...;/ chcialbym wiec sam to wymienic. Kupilem mikrofon za 45 zl ale nie mam pojecia jak go wymienic w tym telefonie. gdzie on wogole sie znajduje.

Pozdrawiam
  • 0

#2 OFFLINE   faflak

faflak

    Moderator

  • Moderator
  • 1,031 posts
    • Time Online: 81d 22h 13m

Posted 18 September 2013 - 14:23

http://sony.yt/topic...kcja-serwisowa/
powinie sa potrzebne informacje
  • 0

#3 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 19 September 2013 - 00:55

@ divine - a nie masz już gwarancji? Jeśli masz, to oddaj. Jeśli nie masz, poszukaj innego serwisu. Bez stacji lutowniczej hot air i umiejętności będzie Ci trudno samemu wymienić mikrofon...
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#4 OFFLINE   divine

divine

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 6m

Posted 19 September 2013 - 09:05

nie mam wlasnie ksiazeczki serwisowej...mam tylko paragon zakupu,a ksiazeczke gdzies zapodzialem:/
  • 0

#5 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 19 September 2013 - 19:59

No to skontaktuj się z Sony i dowiedz się, czy nie mogą Ci wyrobić duplikatu karty gwarancyjnej lub poszukaj na aukcjach, może ktoś ma na sprzedaż pudełko z papierami np...
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic