Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Problem z wysyłaniem załącznika w Neo V


  • This topic is locked This topic is locked
4 replies to this topic

#1 OFFLINE   krzysiek21nh

krzysiek21nh

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 342 posts
    • Time Online: 6d 21h 46m

Posted 12 September 2013 - 09:20

Witam. Jest jakiś sposób na wysłanie załącznika ? Np. kiedy chce wysłać załącznik poprzez gumtree.pl albo tablice.pl to wyskakuje mi, że plik est pusty no i się nie da wysłać. Próbowałem przez Operę Classic, Dolphin Browser i stockową przeglądarkę. Pozdrawiam ;)
  • 0
Posted Image

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 12 September 2013 - 17:04

Spróbuj jeszcze z Firefoxa, a jak się nie uda - niestety będziesz musiał użyć komputera do takich celów. Z własnego doświadczenia wiem, że Android nie nadaje się do pracy i zadań specjalnych...
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   krzysiek21nh

krzysiek21nh

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 342 posts
    • Time Online: 6d 21h 46m

Posted 12 September 2013 - 20:27

A spróbuje. Zobaczymy.
  • 0
Posted Image

#4 OFFLINE   krzysiek21nh

krzysiek21nh

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 342 posts
    • Time Online: 6d 21h 46m

Posted 13 September 2013 - 21:09

Da się wysyłać załączniki w firefoxie, ale to jest beznadziejna przeglądarka, zacina się i wolno chodzi, masakra jeśli chodzi o androida, bo używam jej na windowsie xp i 7 i chodzi elegancko.;)
  • 0
Posted Image

#5 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 13 September 2013 - 22:21

Ja używam :ff: jako głównej na Xperii i daje radę :) Skoro się da, czyli problem rozwiązany. A zatem...

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic