Jump to content


Photo

gdzie kupić części


  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 OFFLINE   piotrasta

piotrasta

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 17 posts
    • Time Online: 14h 13m

Posted 06 September 2013 - 20:51

Witajcie potrzebuję
-taśmy
-taśmy z przyciskiem aparatu
-jak by był w jakiejś przestępnej cenie przygarnął bym ten element metalowy co jest odpowiedzialny za zamykanie i otwieranie telefonu
-jak by była możliwość to narzędzie do wyjmowania kamery też bym przygarął Posted Image

Chciałbym kupić oryginał lub bardzo dobrej jakości zamiennik lecz większość oferowanych w sklepach, komisach, allegro, sklepach internetowych to ewidentne podroby i do tego są one bardzo słabej jakości. Więc z tąd moje pytanie skąd kupić te części by były dobrej jakości
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 06 September 2013 - 20:55

Ale do jakiego telefonu ? W internecie są trzy sprawdzone miejsca:

1. Telemax,
2. Marex,
3. Hurtownia oryginalnych akcesoriów GSM Magboss.
  • 1
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   faflak

faflak

    Moderator

  • Moderator
  • 1,031 posts
    • Time Online: 81d 22h 13m

Posted 06 September 2013 - 22:06

jesli chodzi Ci o tasme do hazela to polecam oryginalna
tak jak Jurij pisal w
  • Magboss
  • speedgsm - sa naprawde szybcy w wysylce :)
  • gsmokallegro
jest jeszcze pare oryginalow na allegro ale tylko u tych kupowalem wysylkowo
osobiscie odbieralem w firmie Technoline we wrocku (sa tez na allegro) ale wczoraj nie mieli na stanie tasmy do hazela
czujnik swiatla jest zielonkawego koloru ale w 100% dziala (w oryginale jest zoltawy) jesli sie zdecydujesz na produkt hq to prawdopodobnie nie bedzie czujnika swiatla albo bedzie nie dzialajacy
-jesli go nie bedzie trzeba zrobic zworke na dwoch pinach zeby dzialalo podswietlenie dolnej klawy
-jesli bedzie to i tak nie dziala tzn podswietlenie jest ale na stale nie reaguje na zmiane oswietlenia

co do slidera to watpie zebys mial rozwalony pewnie tylko popuscily cztery srubki pod lcd - dokrecic, posmarowac i gitara :)
wlacznik kamery kupisz tez bezproblemowo sam mam ze dwa ale dopiero po niedzieli bede mogl je sprawdzic chwilowo nie mam hazela:)
  • 1

#4 OFFLINE   piotrasta

piotrasta

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 17 posts
    • Time Online: 14h 13m

Posted 07 September 2013 - 08:35

bym był zapomniał do jakiego fona chodzi o hazela

co do slidera to watpie zebys mial rozwalony pewnie tylko popuscily cztery srubki pod lcd - dokrecic, posmarowac i gitara :)

chciałm mieć w zapasie lecz aj wątpisz że jest rozwalony to znaczy że to się nie psuje :P
  • 0

#5 OFFLINE   piotrasta

piotrasta

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 17 posts
    • Time Online: 14h 13m

Posted 08 September 2013 - 01:02

Mam jeszcze pytanie na pewno kojarzycie osłony/elementy obudowy typu

Please Login or Register to see this Hidden Content

naklejane od tyłu ekranu by nie było widać części po wysunięciu telefonu. Czym to przykleić?
  • 0

#6 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 08 September 2013 - 01:17

Taśmą dwustronną :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#7 OFFLINE   faflak

faflak

    Moderator

  • Moderator
  • 1,031 posts
    • Time Online: 81d 22h 13m

Posted 08 September 2013 - 08:36

tej oslony nie odklejasz ... da sie podwazyc delikatnie rogi szpilka i wkretakiem krzyżakowym odkrecic srubki bez wyciagania ich (maja zostac pod oslona) jak odkleisz nieumiejetnie-pogniesz ten czarny/czerwony plastik to raczej tylko kupno nowego
tak jak Jurij pisal tasma dwustronna z tym ze nie taka z papierniczego za 2,5pln bo ona od temperatury sie odkleja i jest za gruba taka nada sie do podklejenia klawiatury funkcyjnej
najlepiej i najladniej bedzie jak podwazysz rogi :) hazel to chyba jedyny slider w ktorym bez inwazyjnie mozna wymienic tasme no moze jeszcze nie ktore wersje se w595 i jakies sagemowskie wynalazki typu w 205...
Powodzenia :)
  • 0

#8 OFFLINE   piotrasta

piotrasta

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 17 posts
    • Time Online: 14h 13m

Posted 09 September 2013 - 12:26

dzięki właśni taśma nie z papierniczego jest stanowczo za gruba (próbowałem taką i nie jest źle lecz jak by była cieńsza taśma było by lepiej :) )

jak odkleisz nieumiejetnie-pogniesz ten czarny/czerwony plastik to raczej tylko kupno nowego

plastik odklejony umiejętnie (podwarzany delikatnie szpilką) nie pogięty itp (a odklejałem i przyklejałem 2 razy)
  • 0

#9 OFFLINE   faflak

faflak

    Moderator

  • Moderator
  • 1,031 posts
    • Time Online: 81d 22h 13m

Posted 09 September 2013 - 16:03

ja nigdy nie odklejam :) poszukaj tasme m3/3m nie pamietam albo oracal
  • 0


0 user(s) are reading this topic