Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Prototypowy Hazel, parę problemów.


  • This topic is locked This topic is locked
4 replies to this topic

#1 OFFLINE   ittek

ittek

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 28m

Posted 31 August 2013 - 15:33

Cześć ;P otrzymałem od taty Hazel'a. Jest to prototyp (na dole jest napisane Prototype) posiada nawet naklejki aparatu i diody. Problem jest taki, że jest po angielsku(nie przeszkadza mi to), wyłącza się co jakieś 10 min jak leży nieużywany (mimo naładowanej baterii), SEUS mówi, że posiada najnowsze oprogramowanie (i nie ma opcji naprawienia go). Nie wiem co robić, sprzedałem swoją xperię, więc muszę się z tym telefonem męczyć przez najbliższy tydzień, dopóki nie kupię sobie nowego.


Czy jest jakiś sposób, aby wgrać STABILNE oprogramowanie? I czy mógłbym prosić o wytłumaczenie jak to zrobić? Zawsze pracowałem na androidzie, więc tu mi trochę przystawiło..

Pozdrawiam

PS. W ustawieniach, pozycja Bluetooth jest szara i wyświetla mi, że jest nie dostępna.

Edited by ittek, 31 August 2013 - 15:33.

  • 0

#2 OFFLINE   sonyman

sonyman

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 335 posts
    • Time Online: 13d 1h 52m

Posted 31 August 2013 - 15:58

Nigdy nie bedzie normalnie działac bo to prototyp. Miałem kilka i kazdy miał swoje humorki.
  • 0
Posted Image
Posted Image
Posted Image

#3 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 31 August 2013 - 16:16

Nawet nie próbuj wgrywać do niego normalnego firmware. W 90% przypadków kończy się to zabiciem telefonu. Do prototypów służy specjalne firmware, które jest dla nas niedostępne. Kup lepiej od razu dowolny inny sprawny telefon, nie pochodzący z kradzieży.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#4 OFFLINE   ittek

ittek

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 28m

Posted 31 August 2013 - 16:36

No cóż, szkoda. Ale dzięki i tak ;) Pomęczę się z nim ten tydzień a potem wyląduje w szafce. Dzięki jeszcze raz.
  • 0

#5 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 31 August 2013 - 16:45

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic