Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Niedziałająca X8


  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   grzesiek930307

grzesiek930307

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 69 posts
    • Time Online: 2d 5h 1m

Posted 28 August 2013 - 10:15

Witam serdecznie.
Dostałem dziś do sprawdzenia X8ke, która nie chce się włączyć. Bateria w niej jest sprawna bo sprawdzałem jej działanie w LwW. X8ka nie reaguje żadną diodą ani pod ładowarką a tym bardziej pod komputerem. Po rozebraniu nie stwierdzał, że była zalana bo każdy ze wskaźników jest śnieżno biały. Jak myślicie co może jej dolegać? Proszę o pomoc.
Ps. Właściciel poinformował mnie, że telefon przez dwa lata leżał wyłączony w szafie i nie był odpalany

not found: Poprawiłem tytuł i pisownię.

Edited by not found, 28 August 2013 - 14:28.

  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 28 August 2013 - 12:19

Jeśli S1tool nie identyfikuje jej na naładowanej baterii, to tylko w serwisie boxem kablami do rezurekcji mogą ją sprawdzić, a jeśli nadal zero oznak życia, to elektronika do sprawdzenia.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   grzesiek930307

grzesiek930307

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 69 posts
    • Time Online: 2d 5h 1m

Posted 28 August 2013 - 19:45

No to już nie moja brożka tylko właściciela ja tylko miałem sprawdzić czemu nie działa. Dzięki Jurij za odpowiedź, można zamknąć temat :)
  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 28 August 2013 - 20:26

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic