Jump to content


Photo

Słuchawki do Xperia neo v


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 OFFLINE   kesiloo

kesiloo

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 1h 34m

Posted 27 August 2013 - 19:49

Witam,

zniszczyły mi się standardowe słychawki do telefonu. Postanowiłem zakupić nowe, niestety boje się, ze pieniądze pojdą w błoto. Wiele słuchawek od rodziny, gdy pozyczałem nie działały na moim sprzęcie - pisało akcesorium nieobsługiwane. I tu się pojawia moje pytanie. Rozważam zakup słuchawek Creative Ep-600 lub Sony MDR-EX10LP. I nie wiem czy będą działały na moim telefone i które będą lepsze.
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 27 August 2013 - 20:00

Każde słuchawki ze złączem 3,5 mm jack będą działać jako słuchawki do audio, jedynie nie wszystkie będą działać jako słuchawki do rozmów. Kup sobie nowe MH610 lub MH650 albo jakieś bluetooth np. MW600 lub MH100 i po problemie ;)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   kesiloo

kesiloo

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 1h 34m

Posted 27 August 2013 - 20:04

Tak wlasnie uparłem się na te u góry. Siostra kiedyś kupiła jakieś słuchawki z neo net u niej działały, a u mnie akcesorium nie obsługiwane. Oczyiwiście o muzykę się rozchodzi.
  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 27 August 2013 - 23:58

Co takie rzeczy opowiadasz, słuchawki od neo muszą działać na neo V ;) A z tych dwóch co podałeś, to brałbym Sony. Tylko że one są bez mikrofonu i do rozmów ani czatów wideo nie będziesz ich mógł wykorzystać.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 28 August 2013 - 08:51

Polecam mh610/650 :-) wygodne, dobre bassy, soprany, do designu też nie mogę się przyczepić.
  • 0
Posted Image


0 user(s) are reading this topic