Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Najglosniejszy SE po podkreceniu.


  • This topic is locked This topic is locked
44 replies to this topic

#41 OFFLINE   xXxMederixXx

xXxMederixXx

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 59 posts
    • Time Online: 2d 4h 42m

Posted 15 August 2013 - 15:38

Tu chodzi o kolezenska pomoc ;-D
Wydaje mi sie, ze w sonym nic nie wyszukam bo oni sie zatrzymali niestety na fast porcie :-| Chyba bede musial troche w nokii pobuszowac.

Mimo wszystko dziekuje, ze tak sumiennie probowaliscie mi pomoc, mozliwe, ze kiedys polece ktoremus znajomemu ktory bedzie mial podobne wymagania do moich te wlasnie mdele.
Przepraszam, ze nie zdecydowalem sie na nic z tego ale to niestety nie moja liga jednak :-)

Pozdrawiam.
  • 0

#42 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 15 August 2013 - 15:43

Kto się zatrzymał? Jest wiele modeli z fastportem, trzeba jedynie mieć $ :) Poniżej 100 PLN kupisz bez problemu Xperie X8 do ktorej wgrasz soft od W8, można co nieco pomodyfikować i masz super walkmana i do zdjęć i do grania i do internetu. A i bez systemu i dotyku jest w czym wybierać ;) Poza tym zwykłe HPM-70 i inne kosztują teraz grosze, więc naprawdę nie wiem w czym problem...
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#43 OFFLINE   slivka91

slivka91

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 512 posts
    • Time Online: 15d 4h 34m

Posted 15 August 2013 - 17:41

Jurij idealnie to stwierdził. Fastport jak dla mnie jest bardziej przydatny (przy tym z czego korzystam) a tymbardziej trwaly w porównaniu do jacka. Po doświadczeniach i tego z jakimi telefonami obcuje/obcowalem to fp dla mnie jest
świetnym rozwiązanem.
Ale jak kto woli.
Co wybierzesz to Twoj wybór My tylko doradzamy :) Dostosuj się do siebie
a nie do znajomych ;)

Edited by slivka91, 15 August 2013 - 17:48.

  • 0
"Ćwierkają wróbelki, od samego rana..."

Posted Image

#44 OFFLINE   xXxMederixXx

xXxMederixXx

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 59 posts
    • Time Online: 2d 4h 42m

Posted 15 August 2013 - 20:53

Panowie przyznasz szczerze, ze za duzo wymagam za maly hajs ale w innych markach moge znalesc cos dla siebie, SE bo swietna firma ktora mi sluzyla przez dlugie lata i sie nie wycofam z tego, w przyszlosci napewno bede bral od Sony te nowsze modele ale sprobuje moze cos z nokia :-)

Bardzo mi chlopaki pomogliscie i dzieki za wyrozumialosc
  • 0

#45 OFFLINE   not found

not found

    Banned

  • Banned
  • 1,546 posts

Posted 26 August 2013 - 16:21

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
WALKMAN?

Posted Image


0 user(s) are reading this topic