Jump to content


Photo

Problem z W715 - nie reaguje w stanie gotowości


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 OFFLINE   Dirext

Dirext

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 3 posts
    • Time Online: 35m

Posted 08 August 2013 - 11:29

Upadł mi telefon i musiałem go wyłączyć i włączyć. Otóż, gdy włączam telefon reaguje normalnie tzn. wszystkie przyciski działają i się nie ścina. Problem zaczyna się po włączeniu do 'stanu gotowości', czyli 'tapety', telefon nie reaguje w ogóle. Nigdy go nie 'tuningowałem', soft z Plusa oryginalny, flasha nie odblokowywałem, nic w nim nie grzebałem. Wiem, że ten telefon ma problemy ze softem, czyli ścina się zaraz po starcie, ale zawsze po pokazaniu wygaszacza ekranu wszystko wracało do normy. Próbowałem go włączać i wyłączać kilka razy, czekałem parę minut, ale telefon był 'martwy'. Wygaszacz się nie pokazywał, żaden przycisk nie działał. W czym tkwi problem?

not found: Witaj na forum :) Następnym razem staraj się dokładniej nazwać temat, zmieniłem. Poprawiłem też ortografię.

Edited by not found, 08 August 2013 - 11:47.

  • 0

#2 OFFLINE   not found

not found

    Banned

  • Banned
  • 1,546 posts

Posted 08 August 2013 - 11:48

Zacznij od wgrania czystego softu, żeby wyeliminować możliwy problem po stronie oprogramowania.
WALKMAN?

Posted Image

#3 OFFLINE   Dirext

Dirext

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 3 posts
    • Time Online: 35m

Posted 08 August 2013 - 16:42

Problem w tym, że ani komputer, ani telefon nie reaguje gdy podłączam kablem USB.

Problem sam się rozwiązał!
Za setnym razem jest już okej, ale i tak chcę wgrać czysty soft, bo wina była ewidentnie po jego stronie i chcę uniknąć takich niespodzianek. Mam program PC Companion, a wymieniać oprogramowanie umiem tylko teoretycznie i nie chcę czegoś zepsuć, zna się ktoś na tym? Może mi powiedzieć jak to się robi? Może lepiej to zrobić programem Update Service od sony?

Edited by Dirext, 08 August 2013 - 16:44.

  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 08 August 2013 - 16:51

To jest najszybszy i najprostszy sposób na wgranie nowego firmware do W715: http://sony.yt/topic...rukcja-obslugi/ :) Pliki firmware masz w downloadzie: r1ga030 oraz CDA Central Europe :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   Dirext

Dirext

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 3 posts
    • Time Online: 35m

Posted 09 August 2013 - 10:57

Mam problem z identyfikacją telefonu, nie bardzo rozumiem jak ją zrobić.Czy to powinno wyglądać tak?:
1.Podpinam włączony telefon kablem USB do kompa
2.Włączam program A2 Uploader
3.Wyłączam telefon
4.Naciskam przycisk 'identify' w programie
5.Przytrzymuję przycisk 'c' na telefonie
6.Cieszę się, że mam info o telefonie?
  • 0

#6 OFFLINE   not found

not found

    Banned

  • Banned
  • 1,546 posts

Posted 09 August 2013 - 11:24

Wyłączasz telefon, włączasz A2 uploader, trzymasz "c" na telefonie i podpinasz kabel usb.

I oczywiście wcześniej zainstaluj sterowniki usb flash.

Edited by not found, 09 August 2013 - 11:25.

WALKMAN?

Posted Image


0 user(s) are reading this topic