Jump to content


Photo

[Rozwiązany] se naite j105i - nieudany debranding i log


  • This topic is locked This topic is locked
29 replies to this topic

#21 OFFLINE   faflak

faflak

    Moderator

  • Moderator
  • 1,031 posts
    • Time Online: 81d 22h 13m

Posted 30 July 2013 - 09:53

no wlasnie ze nie do konca :) wgrywajac starsze cda oszukujesz suesa, wlacz fona po wgraniu cda zeby przelecial pasek na lcd i dopiero pod suesa nie pisalem o ty bo to bylo dla mnie oczywiste ;)

Edited by faflak, 30 July 2013 - 09:54.

  • 0

#22 OFFLINE   kozdroman

kozdroman

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 29 posts
    • Time Online: 17h 36m

Posted 30 July 2013 - 09:55

dla mnie nie :P bo ja się na tym nie znam to próbuję jeszcze raz. Na konto omnius w programie dalej nie mogę sie zalogować mimo powtórnej zmiany hasła.

próbuję jeszcze raz wgrać to cda i teraz w ogóle już mi nie rozpoznaje urządzenia usb mimo że wszystko robię jak trzeba..

nie no ja pier... kur... czy to ja mam takiego pecha czy to na prawdę trudne?

Edited by kozdroman, 30 July 2013 - 10:06.

  • 0
ło matko i córko ile zachodu z tym sony :P o la boga krzywa noga..

#23 OFFLINE   faflak

faflak

    Moderator

  • Moderator
  • 1,031 posts
    • Time Online: 81d 22h 13m

Posted 30 July 2013 - 10:13

to jest proste :) tylko spokojnie kiedys bylo trudniej np przy debrandingu yari trzeba bylo grzebac w program files usuwac pliki suesa itp... teraz to bajka zawsze mozesz poprosic Jurija albo bartq92 wgraja ci najnowszy niebrandowany soft za drobna oplata :) zaoszczedzisz troche nerwow
  • 0

#24 OFFLINE   kozdroman

kozdroman

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 29 posts
    • Time Online: 17h 36m

Posted 30 July 2013 - 10:58

dobra po wielkich bólach udało się wgrać oprogramowanie r1ga026 niebrandowane!!!

wreszcie.. tylko teraz zaktualizuję seusem i będzie ok

edit.

SEUS pokazuje mi że mam najnowszą wersję oprogramowania mimo iż wgrywałem wersję a026 a nie a035, jakieś pomysły?
SEUS mam najnowszy.

not found: Literówki.

Edited by not found, 31 July 2013 - 16:45.

  • 0
ło matko i córko ile zachodu z tym sony :P o la boga krzywa noga..

#25 OFFLINE   faflak

faflak

    Moderator

  • Moderator
  • 1,031 posts
    • Time Online: 81d 22h 13m

Posted 30 July 2013 - 11:45

moze zmiana cda ?
  • 1

#26 OFFLINE   kozdroman

kozdroman

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 29 posts
    • Time Online: 17h 36m

Posted 30 July 2013 - 11:50

a mianowicie?:D to co wcześniej podałeś?
  • 0
ło matko i córko ile zachodu z tym sony :P o la boga krzywa noga..

#27 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 30 July 2013 - 13:30

dobra po wielkich bólach udało się wgrać oprogramowanie rg1a026 niebrandowane!!!


Czemu sobie utrudniasz życie? Dostałeś przecież najnowszy system plików z rozszerzeniem .fbn - wgraj wszystko najnowsze i po problemie <_<
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#28 OFFLINE   kozdroman

kozdroman

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 29 posts
    • Time Online: 17h 36m

Posted 30 July 2013 - 13:35

Czemu sobie utrudniasz życie? Dostałeś przecież najnowszy system plików z rozszerzeniem .fbn - wgraj wszystko najnowsze i po problemie <_<


a ile razy mam pisać, że wadliwe archiwum jest?? niech najpierw ten bartolinio wstawi działające archiwum i plik to będzie ok..

SEUS załapał i zaktualizował mi niebrandowany soft do najnowszego a035 więc jest ok - sprawa rozwiązana :).
pozostał tylko problem z bzyczeniem w głośniku rozmów - mam pisać osobny temat czy w tym coś poradzicie?

bartolinio3: "Ten bartolinio" wstawił działające archiwum, jakoś może je normalnie rozpakować. <_< FS jest wygenerowany z plików SEUSa pozostałych po aktualizacji Naite, więc na pewno jest dobry.

Edited by bartolinio3, 31 July 2013 - 04:56.

  • 0
ło matko i córko ile zachodu z tym sony :P o la boga krzywa noga..

#29 OFFLINE   faflak

faflak

    Moderator

  • Moderator
  • 1,031 posts
    • Time Online: 81d 22h 13m

Posted 30 July 2013 - 14:16

na ten problem nie pomoga raczej akustyki/sterowniki dzwieku ;) raczej wymiana no hyba ze naite ma cos jak hazel dwa mikrofony filtr halasu... moze cos w ustawieniach ?

Edited by faflak, 30 July 2013 - 14:17.

  • 0

#30 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 30 July 2013 - 14:22

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic