Jump to content


Photo

kolejny problem z xperią


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 OFFLINE   miknow

miknow

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 3 posts
    • Time Online: 2h

Posted 28 July 2013 - 09:07

utwierdzam się po raz kolejny, że kupno smartfona, było jednym z największych błędów, jakie da się w ogóle zrobić... do rzeczy


badziew wyładował mi się wczoraj do 0%, bo nie miałem przez dłuższy czas możliwości podłączenia go do zasilania. niby normalna sytuacja, ale nie da smartfona! kiedy tylko wróciłem do domu podłączyłem go do komputera - tak jak ładuję go zawsze - owszem włączył się na chwilę, odebrałem jakieś zaległe smsy, ale to tyle. po minucie wyłączył się i taki stan trwa do teraz. był ten wynalazek w ładowaniu całą noc i oczywiście nic to nie dało. podpinałem go też do gniazda, oraz ładowałem czymś takim jak "sony charger", który niedawno nabyłem i kiedyś sprawdzany poza domem działał na tym samym telefonie, jednak to przeszłośc.

podejrzewam, że nie istnieje żaden sposób, żeby tutaj coś zdziałać, ale jako, że jestem naiwny (o czym świadczy sam fakt, że zrezygnowałem z klasycznego telefonu na rzecz smartfona) to pytam...

trochę dziwne, że producent nie uprzedza, że xperia t działa tylko do pierwszego pełnego rozładowania. takie nowum te smartfony a tu klops...

gdyby ktoś był w stanie pomóc jakimś cudem, to będę wdzięczny...
pozdrawiam
  • 0

#2 OFFLINE   sonyman

sonyman

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 335 posts
    • Time Online: 13d 1h 52m

Posted 28 July 2013 - 12:32

Ale o co ci chodzi? Było kupi 100cali i 1300mah to trzymałby dłuzej... Przeciez to logiczne ze smartfon trzyma mniej, zawsze mozesz zmniejszyc jasnosc ekranu, uzywac dobrego killera lub savera baterii. Nvm




Po pierwsze pod kompem nie ładuje sie telefonu, słuzy do tego ładowarka, pod usb trwa to o wiele dłuzej. Co do chargera, to jest kompatybilny z twoim telefonem? Kupiłes oryginał?


Pamietaj że nie wolno rozładowywać baterii do "0 V", np widziałem ze ktos chciał zrobic SUPER format i podłaczył do niej diode led i czekał az padnie do zera.
  • 0
Posted Image
Posted Image
Posted Image

#3 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 28 July 2013 - 17:01

Zamiast lamentować (co w niczym nie pomoże), użyj oryginalnej ładowarki Sony, np. EP800:

Posted Image

I poczekaj co najmniej 3 godzinki aż telefon się naładuje. Oprogramowanie telefonów nie pozwoli nigdy na całkowite rozładowanie baterii, zawsze zostanie kilka %, które uchroni baterię litowo-polimerowe przed śmiercią ;) Jeśli po 3 godzinach ładowania telefon nadal nie będzie działał, daj znać.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic