Jump to content


Photo

Telefon się cały czas restartuje


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 OFFLINE   Matt Z_ne

Matt Z_ne

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 47m

Posted 23 July 2013 - 15:07

Witam,

mam duży problem z telefonem (WT19i) i w akcie desperacji (zanim udam się do serwisu) postanowiłem spróbowac tutaj.

Od ponad tygodnia, telefon cały czas mi się reseteuje i ciągle wymaga podania pinu.

Problem zaczął się z niczego. Nie robiłem żadnej aktualizacji, nie instalowałem żadnych aplikacji, po prostu nic, nagle zaczęło się to dziać.

Generalnie wygląda to tak, że wpisuję PIN, telefon łapie zasięg i wszystko jest ok do momentu kiedy nie włączy się wygaszacz ekranu (mam ustawione wyłączenie ekranu po 30 sekundach) lub gdy sam manualnie go wygaszę.

W tym momencie włącza się cała animacja włączająca telefon i po chwili telefon pyta się mnie o PIN. I tak w kółko.

Jeśli ekran jest włączony cały czas to nic się nie dzieje. Jeśli np. włączona jest muzyka i wygaszę ekran ręcznie, nic się nie dzieje. Jeśli telefon jest podłączony do ładowarki to nic się nie dzieje.

Problem występuje gdy nic nie jest na telefonie uruchomione i gdy telefon nie jest podpięty do ładowarki (czyli jest w całkowicie normalnym stanie w jakim powinien być), wtedy po wygaszeniu ekranu telefon się restartuje.

Jeśli to istotne to jak sprawdzam wersję androida to pokazuje wersję 2.3.4. Numer kompilacji 4.0.2.A.0.62.

Miał ktoś podobny problem? Jest ktoś w stanie coś poradzić na to?

Z góry dzięki i sory jeśli powielam temat.

Edited by Matt Z_ne, 23 July 2013 - 15:09.

  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 23 July 2013 - 16:48

Użyj PC Companiona i opcji "Napraw telefon" lub po prostu zaktualizuj oprogramowanie. Naturalnie zrób sobie kopię wszystkiego z telefonu za pomocą My Phone Explorera. Jeśli po tym nadal będą problemy - oddaj na gwarancję. Nie ma co samemu kombinować, niech się producent o to martwi ;)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   Matt Z_ne

Matt Z_ne

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 47m

Posted 24 July 2013 - 13:47

Ok, dzięki za info. Spróbuje w ten sposób a jak nic to nie da to oddam do serwisu.

Pozdrawiam
  • 0


0 user(s) are reading this topic