Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Problem z freezem tel


  • This topic is locked This topic is locked
4 replies to this topic

#1 OFFLINE   racuch8

racuch8

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 2h 21m

Posted 22 July 2013 - 17:06

Witam chcialem dzis wgrac sobie roma po cwm ale cos poszlo chyba nie tak, po rebootcie tel wisi mi po napisie Sony Ericsson Dołączona grafika
BL Zablokowany
Android 234 GB
Wczesniejszy rom i kernel orginalny Orange...
Help....
Dodam ze chyba rom byl z 4.0.4 ;)

Dziala mi tylko cwm a tak to lipa, co moge teraz uczynic ?? Pod PCC i SEUS nie widzi tel Dołączona grafika
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 22 July 2013 - 17:56

A S1Tool go identyfikuje? Spróbuj wgrać soft s1toolem lub flashtoolem. Jeśli nadal go nie wykryje, to czeka Cię naprawa boxem po testpoincie. Jeśli nie uda Ci się go połączyć, to zapraszam na gg: 1793684 lub czat skype: gen.jurij ;)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 22 July 2013 - 21:52

Spokojnie nie raz mi stanął (telefon) na logu na SE/SONY i wystarczyło wgrać na nowo soft.Uzyj S1toola albo flashtoola.Sterowniki dla pewności www.sony.yt/files/getdownload/3926-gordons-gate-flash-driver/ instrukcja: http://sony.yt/topic...stemem-android/ . A i jaki rom chcesz ICS czy GB póki co telefon trzeba postawić "na nogi" a potem zabawę z modowaniem. Jak coś to wybierz sobie z tego coś.(4.1b.0.587 to ICS najnowszy a 4.0.2.a.0.42/0.62 to GB)


  • 0

#4 OFFLINE   racuch8

racuch8

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 2h 21m

Posted 23 July 2013 - 19:43

Udalo mi się flashtoolem dzięki :)
  • 0

#5 OFFLINE   not found

not found

    Banned

  • Banned
  • 1,546 posts

Posted 23 July 2013 - 21:01

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
WALKMAN?

Posted Image


0 user(s) are reading this topic