Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Downgrade


  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   rafix151

rafix151

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 9 posts
    • Time Online: 9h 59m

Posted 18 July 2013 - 15:01

Witam, jestem tu nowy więc na początek chciałem się gorąco przywitać. Otóż dzisiaj listonosz przyniósł mi używaną Neo V. Chciałem jej zrobić downgrade do 2.3.4 bo ma 4.0.4, ale S1Tool wywala mi błędy (ss niżej), Flashtool chce ciągle jakieś sterowniki (zainstalowałem wszystkie które były z nim w paczce) i może mi ktoś powie jaka jest tego przyczyna? Robię to na netbooku, bo wiadomo, prąd mrugnie, stacjonarnego mi wyłączy i szkoda telefonu. Jakaś rada? Win 7 Starter x86.
Posted Image
  • 0

#2 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 18 July 2013 - 15:19

Pobierz sterowniki adb stąd:

Please Login or Register to see this Hidden Content

i zobacz jak radzi sobie Flashtool.
PS. Jak prąd mrugnie, to zainstalujesz jeszcze raz oprogramowanie. Ja przypadkowo odpiąłem telefon od USB podczas flashowania i nie chciałem sprawdzać czy działa. Po prostu zainstalowałem jeszcze raz i działa :)

Edited by phillix, 18 July 2013 - 15:20.

  • 1
Posted Image

#3 OFFLINE   rafix151

rafix151

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 9 posts
    • Time Online: 9h 59m

Posted 18 July 2013 - 19:59

Dzięki wielkie, wieczorem sprawdzę. Jak coś to się jeszcze odezwę.

Temat do zamknięcia, spróbowałem na stacjonarnym i wyszło bez żadnego problemu, dopisz jeszcze jakiegoś posta poniżej do jeszcze punkcik dostaniesz za zainteresowanie i próbę pomocy. :)
  • 0

#4 OFFLINE   bartq92

bartq92

    Squire of Sony Majesty

  • User
  • 1,812 posts
    • Time Online: 76d 13h 42m

Posted 18 July 2013 - 20:01

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
  • 0


0 user(s) are reading this topic