Jump to content


Photo

[Rozwiązany] FAR2 & XS++ 3.2 - brak połączenia


  • This topic is locked This topic is locked
7 replies to this topic

#1 OFFLINE   szczurmen

szczurmen

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 3 posts
    • Time Online: 8h 38m

Posted 07 July 2013 - 06:52

Witam!

...Zarazem prosząc o pomoc... Tak wiem była już ze setka tego typu topiców... Więc z góry przepraszam, ale jeśli nie pogłoszę słuchawki w moim ELM-ie rzucę nim o ścianę... Pobrałem już akustykę z resztą z tego forum, ale podłączyć telefonu nie potrafię żadnym programem ani sposobem... Próbowałem FAR2 który polecacie oraz XS++ w wersji 3.2 i za każdym razem jest to samo... Ma się to w stosunku do ELM-a jak i HAZEL-a. Sami zobaczcie...

not found: Zmieniłem nazwę tematu, żeby lepiej opisywał problem.

Attached Files


Edited by not found, 14 July 2013 - 12:37.

  • 0

#2 OFFLINE   faflak

faflak

    Moderator

  • Moderator
  • 1,031 posts
    • Time Online: 81d 22h 13m

Posted 07 July 2013 - 08:39

nie wiem jaki cid ma elm ale ja do obslugi hazela uzywam fara z obsluga cid 81 instalujesz sterowniki kabla (ggsetup) podpinasz wylaczony telefon z wcisnietym C i po sprawie albo masz brudny lub uszkodzony fastport i z tego powodu brak komunikacji
  • 0

#3 OFFLINE   szczurmen

szczurmen

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 3 posts
    • Time Online: 8h 38m

Posted 13 July 2013 - 16:23

Pomogły sterowniki kabla, tak że dziękuję...Niestety mam kolejny problem, mianowicie usunałem orginalne pliki akustyki i zastapiłem je tymi ---> Hazel? Loudness and Quality Acoustic Mix by moskal1991 v2 tak ...Nie wiem jak teraz mam potwierdzić wgranie nowych plików ?!?! Jest jakiś akcept, ok czy cokolwiek? Gdy po prostu wyszedłem z programu FAR2 i zadzwoniłem nie byłem słyszalny, sam też nic nie słyszałem...Zapewne pliki nie zostały zapisane bo skasowałem wcześniej cała akustykę :) pomocy

Edited by szczurmen, 13 July 2013 - 16:25.

  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 13 July 2013 - 16:54

Wgraj cala akustyke na nowo - oryginalna jest w downloadzie. a jak nie pomoze, przeflashuj telefon.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   faflak

faflak

    Moderator

  • Moderator
  • 1,031 posts
    • Time Online: 81d 22h 13m

Posted 13 July 2013 - 18:55

Nie wiem jak teraz mam potwierdzić wgranie nowych plików

klikasza na dwie .. :) az do wyjszca z systemu plikow w telefonie odpinasz fona i po sprawie nic nie trzeba potwierdzac
  • 0

#6 OFFLINE   szczurmen

szczurmen

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 3 posts
    • Time Online: 8h 38m

Posted 14 July 2013 - 09:54

Zgadza się ! Gotowe ! Dzięki za rady w Waszych postach Panowie...hazel i Elm stjjjuuningowane...Trochę ta akustyka sprawia że głośnik trzeszczy odtwarzając dźwięk, ale najważniejsze że wreszcie słychać głośno rozmówcę ;)
  • 0

#7 OFFLINE   not found

not found

    Banned

  • Banned
  • 1,546 posts

Posted 14 July 2013 - 10:38

Zawsze możesz wgrać akustykę tylko na głośnik rozmów ;)
WALKMAN?

Posted Image

#8 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 15 July 2013 - 01:58

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic