Jump to content


Photo

Xperia ARC - Brak ładowania


  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#21 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 04 July 2013 - 17:04

Chcesz powiedzieć, że do telefonu nie dostałeś oryginalnej ładowarki?
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#22 OFFLINE   FRIX1988

FRIX1988

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 14 posts
    • Time Online: 14h 18m

Posted 05 July 2013 - 09:31

Chcesz powiedzieć, że do telefonu nie dostałeś oryginalnej ładowarki?

tak właśnie, jak zobaczyłem jak oryginalna wygląda - że jest z portem USB, jestem pewien, że to zamiennik. Ogólnie to widzę, że z tym telefonem dałem się (wstaw dowolne wulgarne słowo) po całości. Trudno, skoro już nie mogę nic odzyskać to muszę doinwestować.
  • 0

#23 OFFLINE   FRIX1988

FRIX1988

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 14 posts
    • Time Online: 14h 18m

Posted 08 July 2013 - 17:08

Przyszła ładowarka, zamówiłem też baterię Li-Ion i mam pytanie z tym związane - czy formować/formatować tą baterię? gdzieś czytałem, że nie trzeba się już bawić w takie operacje, pytam gdyż chciałbym mieć pewność w razie czego, że wymieniłem już wszystko i później już tylko gniazdo gdyby się działy cuda.
  • 0

#24 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 08 July 2013 - 17:24

Ładuj kiedy chcesz i używaj. Jedyna zasada - nie rozładowuj baterii do końca. Mam nadzieję, że bateria także oryginalna - jeśli nie to nie warto jej używać. Rozumiem, że problem z ładowaniem jest rozwiązany?
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#25 OFFLINE   FRIX1988

FRIX1988

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 14 posts
    • Time Online: 14h 18m

Posted 09 July 2013 - 19:02

Jednak nie w tym rzecz, oryginalna ładowarka ładuje jak zamiennik (czyt. 1% na pół godziny), zdarza jej się wypadać z portu. Ładowarka Samsunga ładuje należycie, wygląda na to, że jednak port. Napięcie baterii 3.8V-4.0V.
  • 0


0 user(s) are reading this topic