Jump to content


Photo

Wgrałem softa, i dalej nic, czy to taśma?


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   joker1764

joker1764

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 7 posts
    • Time Online: 4h 56m

Posted 30 June 2013 - 18:44

Witam, wgrałem softa do zylo, wgrałem nawet 3 inne przez Omniusa, wszystko poszlo prawidlowo, lecz gdy go włączam, ekran się podświetla i gaśnie, i tak w kółko, wątpie że jest to wina taśmy, bo raczej by tak nie migał, tylko nie świecił by wogóle, co może być przyczyną? Pozdrawiam
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 30 June 2013 - 18:51

Jeśli wgranie softu nie pomaga, to przeważnie jest to wina ramu w telefonie. Do wygrzania / przekulkowania w serwisie kość flash (za pomocą hot aira ) :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   hunter3000

hunter3000

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 635 posts
    • Time Online: 22d 13h 52m

Posted 30 June 2013 - 19:34

Niestety mylisz się taśma ci poszła, też tak miałem w Hazel jak i Zylo.
  • 0
Pomogłem? Daj plusika.

Sony Xperia S | Zylo | W850

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 30 June 2013 - 21:42

Fakt, taśmę szczególnie w tym modelu warto sprawdzić, zwłaszcza jeśli od nowości nie była wymieniana. Nowa oryginalna w magbossie kosztuje 40 PLN z groszami i to można wymienić samemu. Dalsza naprawa przewyższy wartość telefonu...
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic