Jump to content


Photo

Problem z wgraniem softu przez Omnius ! :(


  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1 OFFLINE   joker1764

joker1764

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 7 posts
    • Time Online: 4h 56m

Posted 27 June 2013 - 21:10

Witam, ściągnąłem omniusa, ściągnąłem potrzebne pliki do wgrania softu (fs, main, custom) . Po próbie wgrania softu zgodnie z poradnikiem wyskakują takie oto napisy :

Please Login or Register to see this Hidden Content




co zrobić w związku z tym? zmieniałem już kable? próbowałem podłączyć pod skosem itp, na róźne sposoby
  • 0

#2 ONLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 27 June 2013 - 21:22

Pobierz sobie pliki softu z ich supportu i spróbuj jeszcze raz.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 27 June 2013 - 21:24

Spróbuj może far+seus.Wrzucasz customize.xml(ma się nazywać customize_upgrade.xml) farem do tpa/preset/custom, włączasz fona, czekasz aż załaduje i potem seusem przeleć.
  • 0

#4 OFFLINE   joker1764

joker1764

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 7 posts
    • Time Online: 4h 56m

Posted 27 June 2013 - 21:25

nie mam pojęcia gdzie to znaleźć

w tym problem ze telefon się nie wlącza tylko wibruje przy starcie, dlatego wgrywam softa
  • 0

#5 ONLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 27 June 2013 - 21:35

Poczytaj poradnik. Musisz mieć konto na Omniusie. Zakładasz sobie konto, wpisujesz login i hasło do programu. To samo hasło wpisujesz na ich stronce i w zakładce Download pojawia się folder z plikami. Ściągasz soft do Zylo i flashujesz :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#6 OFFLINE   joker1764

joker1764

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 7 posts
    • Time Online: 4h 56m

Posted 27 June 2013 - 21:41

najgorsze jest to , ze nie zawsze program wyczytuje telefon po podłączeniu, i musze się meczyc po 5-10 razy zeby go wyczytalo , a potem w polowie wyskakuje błąd
  • 0

#7 ONLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 27 June 2013 - 21:43

No to użyj naładowanej na 100% w sprawnym telefonie baterii, przeczyść fastport spirytusem i nie szarp wtyczką tylko wszystko delikatnie rób. Jak ułamiesz piny, będziesz musiał zanieść do serwisu w celu wlutowania nowego fastportu.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#8 OFFLINE   joker1764

joker1764

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 7 posts
    • Time Online: 4h 56m

Posted 27 June 2013 - 21:53

niestety, caly czas przerywa w pewnym momencie, nie zawsze w tym samym, czasami dochodzi prawie do konca ;/ , nie mam pojecia co zrobic
  • 0

#9 ONLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 27 June 2013 - 21:57

Spróbować na pełnej baterii, spróbować innej wersji softu. Jeśli nadal nic - zanieść do serwisu. Tam wygrzeją / przekulkują kość flash i wgrają oprogramowanie :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#10 OFFLINE   faflak

faflak

    Moderator

  • Moderator
  • 1,031 posts
    • Time Online: 81d 22h 13m

Posted 27 June 2013 - 21:59

czasmi pomaga wgrywanie w odwrotnej kolejnosci main i fs albo na odwrot ale tak sie w omniusie nie da chyba ze osobno main i osobno fs ale czy tak mozna nie wiem
  • 0

#11 ONLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 27 June 2013 - 22:09

Nie wolno wgrywać w odwrotnej kolejności. Zawsze kolejność powinna być taka:

1. Main.

2. FS.

3. CDA.

W przypadku Omniusa main i fs też są rozdzielone, tylko się inaczej nazywają :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#12 OFFLINE   kozdroman

kozdroman

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 29 posts
    • Time Online: 17h 36m

Posted 31 July 2013 - 11:01

w zasadzie jeśli zainstalujesz omniusa to on ma w sobie wszystkie potrzebne sterowniki więc nie musisz nic dodatkowo instalować i to nie przez to Ci wykrywa.
sam się ostatnio męczyłem z tym, ale coś mi tam nie stykało w porcie i ciągle pokazywało, że albo nie rozpoznane urządzenie, albo coś w połowie [ciach].

Dopiero za którymś tam razem wszystko poszło jak trzeba i to o dziwo na baterii naładowanej w 50 procentach i, zaznaczam, słabiutkiej trzymającej góra dzień.
Także spoko dasz radę o ile już nie dałeś :)

Jurij: Za używanie wyrazów wulgarnych i złamanie punktu 4a regulaminu forum otrzymujesz ostrzeżenie. Proszę zapoznać się z regulaminem forum.
  • 0
ło matko i córko ile zachodu z tym sony :P o la boga krzywa noga..


0 user(s) are reading this topic