Jump to content


Photo

Karta pamięci dla Xperii Z


  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 OFFLINE   Adogard

Adogard

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 530 posts
    • Time Online: 14d 14h 31m

Posted 10 June 2013 - 11:03

Hej. Chce kupic karte pamieci do mojej Zetki. Mam na to okolo 50zl. I teraz nie wiem czy kupic dobra karte 16gb z serii ultra czy gorsza 32gb. Na karcie beda zapisywane filmy i fotki oraz odtwarzane z niej filmy w hd i fhd.
  • 0
W995 forever

#2 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 10 June 2013 - 11:26

Według mnie lepiej weź już tą 16 GB, ale szybszą, niż gorszą i wolniejszą 32 GB. Ja akurat miałem przez jakiś 16 GB class 4 to przerzucenie kilkuset MB danych to była normalnie porażka-bardzo wolny transfer. Natomiast aktualnie mam 32 GB class 10 i jest naprawdę duża różnica w porównaniu do tej 16 GB (16 GB aktualnie używam w MW1). W przyszłości gdy będziesz mógł sobie na to pozwolić ( np. tak ja) to zawsze możesz sobie kupić jakąś porządną 32 GB
  • 0

#3 OFFLINE   giantx

giantx

    Autor najlepszego postu czerwca 2013

  • User
  • 69 posts
    • Time Online: 3d 12h 6m

Posted 10 June 2013 - 12:15

A nie lepiej wykosztować się raz i kupić 64GB. Bo te 50zł to wydasz nie raz jak piszesz że będziesz ładował w nią filmy FHD. Po ostatnich moich przygodach z szybką 32 zaryzykowałem i mam podobną 64. Na tą chwilę jestem bardzo zadowolony. I zauważ że żonglowanie drobnicą GB w Z nie jest wygodne, niż mieć jeden duży magazyn.
  • 0
Od E przez SE do S

#4 OFFLINE   Adogard

Adogard

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 530 posts
    • Time Online: 14d 14h 31m

Posted 10 June 2013 - 12:18

Tak tylko że 64 to koszt juz okolo 150zl, na taka bym musial poczekac jeszcze z miesiac.
  • 0
W995 forever

#5 OFFLINE   giantx

giantx

    Autor najlepszego postu czerwca 2013

  • User
  • 69 posts
    • Time Online: 3d 12h 6m

Posted 10 June 2013 - 12:28

To poczekaj miesiąc :) Pamiętaj że obecnie masz 11GB w telu do używki. Zrobić odpowiednie foldery i używać wewnętrzną. Jak kupisz kartę to mimo tego zapisuj fotki w pam. wewnętrznej. Przynajmniej przez jakiś czas.

PS. Możesz wskazać gdzie masz 64GB za 150zł??

Edited by giantx, 10 June 2013 - 12:45.

  • 0
Od E przez SE do S

#6 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 10 June 2013 - 18:43

Na allegro jest jedna aukcja. Początkowo junior sprzedawał niby 10 sztuk 64GB kingstonów za 130 PLN prosto ze stanów, w końcu sprzedał ponad 20 sztuk. Wystawił kolejną aukcję i początkowo dal cenę 160 PLN, teraz jest to około 140 PLN. I liczba przedmiotów wzrosła. Stawiam sto rubli, że w przeciągu tygodnia - dwóch posypią się negatywy bo towar nie doszedł. Do tej pory ani jednego pozytywnego komentarza za te kingstony nie dostał. Więc unikałbym tej aukcji póki co jak ognia. Za 199 PLN w morele net można nabyć taką kartę i to jest pewne źródło. A na E-bayu można kupić oryginalne kingstony za około 45$. Dlatego nie spieszyłbym się z zakupem :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#7 OFFLINE   giantx

giantx

    Autor najlepszego postu czerwca 2013

  • User
  • 69 posts
    • Time Online: 3d 12h 6m

Posted 10 June 2013 - 22:44

Z dedukcji mojej :) to chyba to -

Please Login or Register to see this Hidden Content


  • 0
Od E przez SE do S

#8 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 10 June 2013 - 23:25

Owszem. Nie chciałem robić niepotrzebnej reklamy. Co prawda 100% pewności, że to oszustwo nie ma, ale:
  • skąd u niepełnoletniej osoby kilkadziesiąt kart microSD 64GB wartości kilku tysięcy złotych?
  • czemu sprzedaje je 50% taniej od pozostałych aukcji? Rozumiem 20-40 PLN taniej ale 70-100 PLN?
  • czemu od ponad miesiąca nikt nie dał ani jednego pozytywnego komentarza za ten przedmiot, pomimo sprzedanych kilkudziesięciu sztuk?
Poza tym dotychczasowe punkty zdobyte za przedmioty zakupione o niskiej wartości aby wzbudzić zaufanie kontrahentów dają do myślenia. Być może jestem przewrażliwiony, ale dopóki przynajmniej 5 osób nie da pozytywów za te karty - byłbym ostrożny z zakupami u tego allegrowicza :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#9 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 17 June 2013 - 08:31

A jednak miałem rację :) Co prawda pojawiły się ostatnio dwa pozytywne komentarze, ale od wczoraj konto zawieszone a aukcje pousuwane... Mam nadzieję, że nikt z forumowiczów się nie naciął. Pozostaje zatem kupić w morele.net za 199 PLN lub polować na okazję na e-bayu :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic