Jump to content


Photo

Wideo recenzja - omówienie Sony MDR-1RBT


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 OFFLINE   giantx

giantx

    Autor najlepszego postu czerwca 2013

  • User
  • 69 posts
    • Time Online: 3d 12h 6m

Posted 02 June 2013 - 18:47

Tak jak w temacie się zastanawiam nad tymi opcjami. Macie, używacie któreś? A może z konkurencji? Czy droższe będą fajniej grały? Miałem słuchawki BT z półki około 300zł Sony i LG. Dzwięk średni i za bardzo delikatne.
  • 0
Od E przez SE do S

#2 OFFLINE   giantx

giantx

    Autor najlepszego postu czerwca 2013

  • User
  • 69 posts
    • Time Online: 3d 12h 6m

Posted 10 June 2013 - 12:03

Słuchawki dotarły. Nie robię video rozpakowania bo jest tego pełno na YT , a niczym mój zestaw się nie różni. Mogę potwierdzić że opakowanie, akcesoria i słuchawki dopracowane i piękne. Właśnie się nie mogę odkleić od nich Posted Image poznaje nowe brzmienie "starych" kawałków MP3 i Flaczków. Po testach zdam wideo relacje ( za 2,3 dni)

Edited by giantx, 19 June 2013 - 19:46.

  • 1
Od E przez SE do S

#3 OFFLINE   giantx

giantx

    Autor najlepszego postu czerwca 2013

  • User
  • 69 posts
    • Time Online: 3d 12h 6m

Posted 19 June 2013 - 19:34


  • 6
Od E przez SE do S

#4 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 21 June 2013 - 14:23

Naprawdę szczegółowo opisałeś te słuchawki i gdyby nie to że mam MW1 i nie przepadam za słuchawkami nausznymi to myślę że po twojej recenzji zdecydowałbym się na nie, gdym miał zamiar kupować nowe słuchawki
  • 0

#5 OFFLINE   giantx

giantx

    Autor najlepszego postu czerwca 2013

  • User
  • 69 posts
    • Time Online: 3d 12h 6m

Posted 21 June 2013 - 23:20

Dzięki. Starałem się, ale jak widać wpadek językowych i przejęzyczeń się nie uniknie w materiale bez cięć.

Co do Samsunga to aplikacja nazywa się Player Pro z pakietem DSP i po sparowaniu Sony MDR pakiet się wyłączał ( nie wiem czemu). Może wina leży na andku ICS...? Jak już odtwarzałem muzykę to również ładnie brzmiała.
Obojętnie jaki sprzęt to te słuchawki mimo BT to również kabel i dają rade, ba (złe określenie) nie dają rade, a rewelacyjnie grają. Mimo 30stopni komfort termiczny po 2h zachowany. Ale biegać,rower itp to odradzam bo w uszach byśmy się utopili :)
Dwa minusy(na wyrost) - Cisza- Ostatnio się przebudziłem po skończonej płycie, zerwałem się bo cisza przeraża :)
Noszenie- Jak widać mam krótką i grubą szyje, więc nie noszę je na niej bo bym miał nauszniki na polikach :) ale dla ludzi z dłuższą szyją nie powinno być problemu.
  • 0
Od E przez SE do S


0 user(s) are reading this topic