Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Cichy głośnik rozmów/ Brak dźwieków


  • This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

#1 OFFLINE   Domin

Domin

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 1 posts
    • Time Online: 8h 15m

Posted 28 May 2013 - 15:57

Witam, mam następujący problem:
Otóż irytowała mnie bardzo cicha słuchawka rozmów (przedni głośnik) w SE Elm, więc gdy po wyczyszczeniu nic sie nie zmieniło wziąłem się za zmianę sterowników. Szukałem, szukałem, sprawdzałem i nie znalazłem rozwiązania problemu.
Na oryginalnej jest bardzo cichy zarówno w testowym menu, jak i w praktyce podczas rozmowy. Natomiast na akustyce od w995, jedyna głośniejsza jaką udało mi się znaleźć, w test menu dźwięk byłby zadowalający, lecz niestety podczas rozmowy nie słychać w ogóle rozmówcy. Zmagam się z tym od dwóch dni, lecz niestety żadnego postępu.
Więc zwracam się z pytaniem, co począć w tej sytuacji, i czy ma ktoś jakieś głośniejsze, sprawdzone akustyki do słuchawki (głośnika przedniego)?

Udało się, zmieniałem każdy parametr po kolei, sprawdzając czy nastąpiła zmiana, i jeśli tak czy działa. Wiec problem rozwiązany.
  • 0

#2 OFFLINE   bartq92

bartq92

    Squire of Sony Majesty

  • User
  • 1,812 posts
    • Time Online: 76d 13h 42m

Posted 28 May 2013 - 16:11

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
  • 0


0 user(s) are reading this topic