Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Zakup 2 x HPM-62


  • This topic is locked This topic is locked
8 replies to this topic

#1 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 18 May 2013 - 16:40

Witam chciałbym kupić dwa zestawy HPM-62 (jeden do przerobienia), tyle że patrzę na sklepy internetowe typu magboss i niestety tam już tego nie mają, ale znalazłem jeszcze sklep

Please Login or Register to see this Hidden Content

gdzie jak widać mają HPM-62. Jednak nie wiem czy zdecydować się zamówić i stąd pytanie miał ktoś może styczność z tym sklepem bo jakoś nie mam w 100 % przekonania do nich, a w dodatku ta niska cena wydaje się podejrzana
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 18 May 2013 - 17:46

A co Ci się w tych od telemaxa nie podoba:

Please Login or Register to see this Hidden Content

? To nie są dobre słuchawki walkmanowskie typu HPM-70, HPM-85 czy inne, które były podrabiane, a ich cena jest adekwatna do wartości :) Wartości kolekcjonerskiej raczej nie nabiorą, o zabytek muzealny też będzie ciężko, więc cena raczej pozostanie na takim poziomie :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 18 May 2013 - 18:52

Tylko szkoda że przy opcji "za pobraniem" wymagają 10 pozytywnych komentarzy, a ja nawet nie mam tam konta
  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 18 May 2013 - 20:38

To poproś kogoś, kto tam ma konto, żeby Ci kupił.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 18 May 2013 - 21:28

Jak znajdę kogoś kto będzie spełniał te wymagania to może tak zrobię, bo 6 zł z groszami to naprawdę wyjątkowa cena
  • 0

#6 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 18 May 2013 - 21:51

Tutaj bym polemizował... Za 6 zł z groszami widziałem HPM64-D z lepszym bassem i wyjściem na 2 słuchawki, a za niecałe 5 PLN można u nich kupić głośniki MPS-80, które są o niebo lepszym akcesorium niż HPM-62 :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#7 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 20 May 2013 - 17:13

Tak, tak też widziałem, ale kupię prawdopodobnie stąd

Please Login or Register to see this Hidden Content

ponieważ jest możliwość odbioru osobistego w Łodzi czy Pabianicach więc mi to bardzo pasuje
  • 0

#8 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 20 June 2013 - 18:57

Dobra kupiłem stąd

Please Login or Register to see this Hidden Content

i jestem naprawdę zadowolony, na realizację zamówienia czekałem tylko dwa dni. Gdy odbierałem paczkę (w punkcie odbioru),wszystko było ładnie spakowane+otrzymałem kupon ze zniżką 7 % na dowolne produkty w ich sklepie. Gość w punkcie odbioru (jest tam także mały kiosk, obok dworca kaliskiego w Łodzi) to miły starszy człowiek. W sumie razem wyniosło 32,98 zł ponieważ musiałem jeszcze dopłacić 3 zł za dostarczenie do punktu odbioru. Temat można zamknąć
  • 0

#9 OFFLINE   bartq92

bartq92

    Squire of Sony Majesty

  • User
  • 1,812 posts
    • Time Online: 76d 13h 42m

Posted 20 June 2013 - 19:14

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
  • 0


0 user(s) are reading this topic