Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Sim-lok orange problem z kodem


  • This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

#1 OFFLINE   tomo2707

tomo2707

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 9 posts
    • Time Online: 5h 28m

Posted 16 May 2013 - 20:16

Witam od 3 dni mam Xperie J z salonu Orange. również za pośrednictwem orange dostałem kod na zdjęcie sim-loka. Niestety kod nie działa ale zapewniają mnie że kod jest prawidłowy i jeśli nie działa to odsyłają mnie do głównego serwisu producenta.Niestety taki serwis jest ode mnie ze 100 km i chciałbym tego uniknąć.
Po wpisaniu kodu serwisowego wszedłem w menu SIM Lock i mam takie dane
[o] Network 0
[x] Network subnet 0
[x] Service provider 0
[x] Corporate 0
[x] SIM 0

z tego co czytałem gdzieś na forum Jeżeli przy NETWORK [x] lub [o] jest inna cyfra niż zero, wtedy można odblokować kodem.
teraz mam pytanie czy można jakoś zresetować te ustawienia czy coś zakombinować żebym po kodzie mógł zdjąć tego Sim-loka ? Pozdrawiam.
  • 0

#2 OFFLINE   bartq92

bartq92

    Squire of Sony Majesty

  • User
  • 1,812 posts
    • Time Online: 76d 13h 42m

Posted 16 May 2013 - 20:40

Niestety wygląda to na zablokowany licznik, ile razy wpisałeś kod przesłany od orange? Telefon masz od nowości?
  • 0

#3 OFFLINE   tomo2707

tomo2707

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 9 posts
    • Time Online: 5h 28m

Posted 16 May 2013 - 21:48

tak telefon od nowosci. Nie liczylem ale z pięc może siedem razy. Czy to możliwe żeby licznik był zablokowany od nowości ?
  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 16 May 2013 - 21:59

Rzadko. Przeważnie telefony mają 5 prób wpisania kodu. Teraz zablokowałeś telefon na amen - reklamuj w Orange, jeśli będziesz miał szczęście to zrobią customizację za pomocą Emmy w centrum serwisowym. Powiedz że kod nie chciał się przyjąć i nie możesz go wpisać. A jak Ci odrzucą gwarancję, to telefonu będzie można używać tylko w sieci Orange.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   tomo2707

tomo2707

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 9 posts
    • Time Online: 5h 28m

Posted 16 May 2013 - 22:16

ja po wpisaniu kodu dzwonilem do biura obsługi z informacja że kod nie działa. Dostalem maila z działu technicznego że jeśli kod nie działa to mam się udać z telefonem do głownego salonu orange oddac go a oni wyśla go do serwisu producenta. Wiec mam nadzieje że już żadnych kłopotów nie bede miał. Myślałem że da sie jakimś sposobem wpisać ten kod. Dziekuje za informacje innego wyjścia nie mam jak udac się do głownego salonu orange.
  • 0

#6 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 16 May 2013 - 22:25

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic