Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Następca mini pro


  • This topic is locked This topic is locked
24 replies to this topic

#21 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 21 June 2013 - 22:44

@Jurij co masz na myśli brak możliwości naprawy ?
Po cichu myślałem,że mini pro mi wymienią na coś od sony na gwarancji z braku części ale za niedługo wróci.Ostatnio problem telefonu miałem przysłonięty czymś... innym ale pora zejść na Ziemię.Szczerze powiedziawszy to średnio mnie jakoś przekonują nie które telefony.Co sądzicie o SGS 3 ,Xperii ion,L,SP?Dobrze by było trafić nową neo v czy arc s za rozsądne pieniądze,bo z tego co u mnie w mieście oferują to cena arca wychodzi tyle samo co cena xperii s i to też nieco zniechęca.
  • 0

#22 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 21 June 2013 - 22:52

Jak to co? Telefony Sony to jednorazówki. Jak się zepsuje i nie masz gwarancji to musisz kupić nowy. Chyba, że wymienisz lcd / płytę główną na sprawną. W niektórych modelach jest to jeszcze możliwe, ale np. rozebranie takiej Xperii Z jest niewykonalne - musisz zniszczyć telefon, żeby się dostać do płyty głównej. A elektroniki nikt Ci nie naprawi, bo Sony zmieniło politykę i zabroniło naprawiać hardware. Jedynie wymiana części na nową lub całego telefonu na sprawny. Nie ma schematów elektroniki, nie ma opcji naprawy żadnym boxem (poza flashowaniem). Rozejrzyj się za częściami zapasowymi i także będziesz zaskoczony. Taki telefon dopóki działa to może i jest fajny, ale jak cokolwiek padnie - umarł w butach. Z resztą poczytaj sobie w sieci ile krąży uceglonych czy to z przyczyn hardware czy software telefonów Sony i nie da się zrobić nic...

Jurij: Post użytkownika roger został usunięty - brak związku z tematem.
  • 3
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#23 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 23 June 2013 - 22:41

Myślałem o Xperii L, nie najgorszy z wymienną baterią i niedrogi ale mimo to xperie 2011 mnie nadal kuszą bo są fajne a z drugiej strony odrzucają,bo problem jest z kupieniem nówki a nawet jeśli jest to kosztuje więcej niż rok temu np.rok temu taki lww 500 czy tam nawet 450 bez smoka nowy a teraz 570 nowy ze smokiem z orange gdzieś widziałem.A używane jak już to z roczną gwarą są a co przez ten czas było robione to nie wiadomo.Co sądzicie o tej eLce ?Chciałbym w końcu coś wybrać i zamknąć tą dyskusje :)

Edited by timmi, 23 June 2013 - 22:41.

  • 0

#24 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 25 June 2013 - 18:05

Temat można zamknąć mam Arc S :).Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi.
  • 0

#25 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 25 June 2013 - 18:54

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic