Jump to content


Photo

Kopia Zapasowa St25i Problem


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 OFFLINE   sebb12

sebb12

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 7 posts
    • Time Online: 3h 35m

Posted 08 May 2013 - 12:22

Siema

Mam pytanie czy ta kopia zapasowa z programu Sony PC Companion to jest jakaś kpina(fake) ?

No bo dziwne jest że jeśli w tel zrobi się wipe Data lub ust.Fabryczne to później nie można wgrać kopi zapasowej bo pisze coś w stylu nie możemy wgrać kopi zapasowej ponieważ pliki zostały usunięte z telefonu ale chwila chwila w takim razie ja mam pytanie więc jeśli kopia została utworzona w tel ( nie wiem po jaką cho***e ponieważ jak tel szlak trafi to i naszą kopię ) to czemu na kompie zajmuje mi 1,6 Gb jednak coś w niej musi być moim zdaniem .

I jeszcze jedno moje pytanie czy w związku z tym że na kompie mam pliczek 1,6Gb to da się stamtąd coś wyciągnąć np Kontakty bo najbardziej mi na tym zależy ;//


Prosił bym o pomoc i jeśli coś źle mówię to o wyjaśnienie

Pozdrawiam
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 08 May 2013 - 16:18

A jaki ten plik ma format? Powiem Ci szczerze że nigdy nie ufałem programom od Sony... Jedynym naprawdę przydatnym był Disc2Phone za czasów W700 i W850 :D A kopie zapasowe kontaktów i smsów najlepiej robić My Phone Explorerem. Backup liczy się w kilobajtach i można go wgrać na każdego SONY / Sony Ericssona praktycznie :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic