Jump to content


Photo

Zakupy w Google Play z płatnością PayPal?


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 OFFLINE   soniaczW800i

soniaczW800i

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 834 posts
    • Time Online: 41d 21h 44m

Posted 03 May 2013 - 11:33

Istnieje prawdopodobieństwo że w przyszłości za zakupy w sklepie Google Play zapłacimy za pośrednictwem systemu PayPal.

Posted Image


Posted Image



Na serwerze Google System Blog w plikach javascript znaleziono wzmianki o takowej formie płatności.
Płatność PayPal znajduję się między innymi obok kart kredytowych Maestro.

Co więcej w pliku zostały również zauważone kody błędów powiązanych z ze złym numerem kart kredytowych oraz kuponu upominkowego.

Nowa forma płatności wśród obecnych płatności kartą kredytową oraz debetową z pewnością ucieszyłaby wiele osób, szczególnie mając na uwadze brak kompatybilności niektórych kart wobec obecnych form płatności...

Niestety nie ma żadnej pewności czy aby na pewno, Google udostępni taki sposób płacenia za zakupy w ich sklepie.

Czy Wam brakuje na co dzień tej formy płatności za zakup aplikacji?
źródło:android.com.pl
  • 3
Potrzebujesz akcesoriów lub części do swojego Sony Ericssona? Pisz na PW z pewnością się dogadamy! (więcej informacji można znaleźć w moich tematach w dziale giełda)

#2 OFFLINE   not found

not found

    Banned

  • Banned
  • 1,546 posts

Posted 03 May 2013 - 14:41

Nie korzystam z Google Play ale na pewno byłby to dobry krok w kierunku wprowadzania płatności online, które są o wiele wygodniejsze niż tradycyjne :)
WALKMAN?

Posted Image

#3 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 03 May 2013 - 22:37

Dla mnie jak i zapewne dla milionów ludzi byłby to duży atut i ogromne ułatwienie w zakupach, dziwię się że jeszcze tego nie wprowadzili...
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#4 OFFLINE   Saryt

Saryt

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 14 posts
    • Time Online: 1d 1h 13m

Posted 14 June 2013 - 12:15

Jak na razie chyba opcja jeszcze nie wyszła. A szkoda, dla mnie było by to bardzo duże ułatwienie jako że jestem klientem banku PKO BP, jednynego chyba banku w Polsce którego karty nie działają z google play. Zespół google poradził mi kupować sobie gift cardy do google play. Które są w Polsce nie dostępne...
  • 0

#5 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 14 June 2013 - 19:51

Mi za jedną aplikację za 12zł nie zjadło pieniędzy do dziś :) Moim zdaniem powinni dodać płatność sms lub zwykły przelew prosto z konta.
  • 0
Posted Image

#6 OFFLINE   Deleted User 2

Deleted User 2

    Banned

  • Banned
  • 129 posts

Posted 11 July 2013 - 13:33

Zawsze można skorzystać z

Please Login or Register to see this Hidden Content

, bardzo fajnie jest to rozwiązane.

#7 OFFLINE   giantx

giantx

    Autor najlepszego postu czerwca 2013

  • User
  • 69 posts
    • Time Online: 3d 12h 6m

Posted 15 July 2013 - 07:40

Karty prepaid PKO SA również działają w GP.
  • 0
Od E przez SE do S


0 user(s) are reading this topic