Jump to content


Photo

Nie mogę połączyć z komputerem przez USB


  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 OFFLINE   pczopor

pczopor

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 23 posts
    • Time Online: 2d 11h 35m

Posted 02 May 2013 - 16:16

Witam, tak jak w temacie nie mogę połączyć z komputerem przez kabel USB w trybie transmisji plików, chociaż w trybie PC (Windows) wszystko działa ok. Poza tym telefon zacina się po tym jak usuwałem poprzez Far'a aplikacje i niechcący usunąłem pliki odpowiedzialne za Widget Manager. Nie mogę zaktualizować oprogramowania w trybie "Napraw telefon" w PC Companion. Proszę o szybką odpowiedź.
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 02 May 2013 - 16:35

No to przeflashuj go Omniusem i po sprawie. A do transmisji plików i backupów polecam My Phone Explorer.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   pczopor

pczopor

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 23 posts
    • Time Online: 2d 11h 35m

Posted 09 May 2013 - 16:36

A może ktoś przesłać mi cały folder tych aplikacji z tpa/preset/system/ams z softu R7CA064. Może w tym jest problem,
bo nic innego, poza tym i usuwaniem linków Sony Ericsson w nim nie robiłem

  • 0

#4 OFFLINE   faflak

faflak

    Moderator

  • Moderator
  • 1,031 posts
    • Time Online: 81d 22h 13m

Posted 09 May 2013 - 16:59

poszukaj softu na forum i go rozpakuj albo prosciej wgraj od nowa ;)
  • 0

#5 OFFLINE   bartolinio3

bartolinio3

    Banned

  • Banned
  • 1,180 posts

Posted 09 May 2013 - 18:08

Gwarantuję Ci, że ten folder nie ma nic wspólnego z połączeniem USB ;) Tak jak poprzednicy - wgraj soft Omniusem: http://sony.yt/topic...pomoca-omniusa/ :)
Posted Image

#6 OFFLINE   pczopor

pczopor

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 23 posts
    • Time Online: 2d 11h 35m

Posted 10 May 2013 - 08:17

No, ale to wszystko zaczęło się gdy usunąłem wszystko z tego folderu... Mam wgrać tego MAIN'a i FS'a z http://sony.yt/files...ry/777-r7ca061/ wg poradnika i to wszystko wystarczy?
  • 0

#7 OFFLINE   neron

neron

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 383 posts
    • Time Online: 14d 3h 5m

Posted 10 May 2013 - 09:41

Jeszcze customizację sobie ściągnij i dograj bo nie odpalisz telefonu. Po tym wszystko ma być OK.

not found: Poprawiłem pisownię.

Edited by not found, 10 May 2013 - 12:15.

  • 0
99% idiotów czyta posty z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Teraz na to za późno!!!

#8 OFFLINE   pczopor

pczopor

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 23 posts
    • Time Online: 2d 11h 35m

Posted 01 June 2013 - 10:57

Próbowałem tak zrobić jak było w poradniku, ale wyskakuje komunikat, że nie można połączyć z serwerem. Po odłączeniu od USB telefon co jakieś 5 minut restartuje się! Próbowałem również wgrać Maina i FSa z downloadu Omniusa i nic nie pomogło. Ten sam błąd.
  • 0

#9 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 01 June 2013 - 20:53

Widocznie mają znowu jakieś problemy z serwerami. W takim wypadku pozostaje Ci czekać aż Omnius się naprawi i ponowić flashowanie main, fs i customizacji, skorzystać z usług serwisu online jeśli Ci się spieszy lub udać się do pobliskiego serwisu w poniedziałek.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic