Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Czyżby soft?- Wyłączony tel, pod ładowarką wibruje


  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   Klucz

Klucz

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 5 posts
    • Time Online: 8h 10m

Posted 25 April 2013 - 20:08

Witam!
Na początku napiszę, że nwm czy dobry temat, ale mogę zmienić jak coś.
Mianowicie kupiłem jakiś czas temu dla siostry tel, tak chciała i chciała jakiś lepszy, a więc kupiłem go- SE W595s. Tel dobrze się sprawował i nie sprawiał problemów, bynajmniej siostrze, bo dla mnie trochę mułowaty był... Ale, ostatnimi czasy zaczął się restartować, po jakimś czasie przestał działać przycisk hash (#) (do sprawdzenia i doładowania konta niezbędny...), a po kilku dniach (nwm dokładnie po ilu, chyba coś koło 3-4ech), bateria była coś koło 10% i siostra poszła spać. Z rana budziknie zadzwonił... Próbowała go włączyć, ale na nic. Po podłączeniu ładowarki zapala się na chwilę podświetlenie klawiatury i wibracja zadziała i tak parę razy aż się "uspokoi" i później tylko leży i nic się nie świeci. Co może być? Jeszcze nie miałem takiej sytuacji z telem i nwm co jest i jak go naprawić. Może starczy wgrać na nowo softa i git bd? Proszę, w miarę możliwości szybką odpowiedź. Dzięki z góry za pomoc i Pozdro ;)
  • 0
Pierwszy tel komórkowy ważył 0.5kg :D

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 25 April 2013 - 21:12

Na początek załatw naładowaną najlepiej na 100% baterie i sprawdz. Jak sie nie włączy, zrób identfyfikację a2 uploaderem, zrób backup danych z telefonu za pomocą poradnika o pierwszej pomocy dla telefonów a2 a potem go przeflashuj.
  • 1
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   Klucz

Klucz

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 5 posts
    • Time Online: 8h 10m

Posted 20 May 2013 - 21:28

Problem rozwiązany. :dzieki: za pomoc Jurij ;) Napisz adres na priv to :piwo: wyślę :D
  • 0
Pierwszy tel komórkowy ważył 0.5kg :D

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 20 May 2013 - 22:02

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
  • 1
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic